X

Yüzde 1000 Kazandırabilir! 2022’nin Yıldızı Olabilecek Altcoinler!

Popüler analistler tarafından paylaşılan bu 3 altcoin 20222 yılı bitmeden ciddi fiyatlama yapabilir.
11:00
5 Ocak 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Web 3.0, bireylere kendi verilerinden para kazanma gücü vermek için blockchain teknolojisini ve dağıtılmış defter teknolojisini kullanıyor. Bu yıl Web3 kavramını fazlasıyla duyacağız. Elbette bu alana odaklanan projelerin daha fazla fiyatlandığını da görebiliriz. Şimdi Dante DeFi analistleri tarafından paylaşılan ve kazanç potansiyeli olan projelere göz atalım.

Terra (LUNA)

Bahsedilen ilk altcoin Terra (LUNA). Terra, fiyat istikrarlı küresel ödeme sistemlerine güç sağlamak için fiat sabitli stablecoin ihraç eden bir blockchain protokolüdür. Terra, fiyat istikrarını ve fiat para birimlerinin geniş çapta benimsenmesini Bitcoin’in (BTC) sansür direnciyle birleştirir ve hızlı ve uygun fiyatlı ödemeler sunar.

Tek bir ürüne yatırım yapmaktansa, insanların bu uygulamaları geliştirdiği altyapıya yatırım yapmak çok daha güvenlidir. Aslında aşırı deflasyonist ve bir nevi değer saklama aracıdır. Analistler bu yüzden Terra’yı sepetlerine ekliyor. Bu, Terra ekosistemine bağlı olan stabilcoin olan UST stablecoin’in geliştirme miktarına ve benimsenmesine bağlı olarak bu yıl kolayca 10 kat değerlenebilir.

Quant (QNT)

Quant, ağın verimliliğini ve birlikte çalışabilirliğini azaltmadan blockchainleri ve ağları küresel ölçekte birbirine bağlamak amacıyla Haziran 2018’de piyasaya sürüldü. İlk blockchain işletim sisteminin oluşturulması yoluyla birlikte çalışabilirlik sorununu çözen ilk projedir.

Quant, tüm akıllı sözleşme platformlarının ve blockchain’lerinin gücünü kullanan uygulamalar oluşturabilir. İnsanlar bir uygulama oluşturmak için Quant’ı kullanabilir ve belirli bir blockchain’de saniyedeki işlemlere dayalıdır. İşte tüm bu sebeplerden Dante DeFi analistleri 2022 yılında fiyatının artmasını bekliyor.

Kadena (KDN)

Kadena, ölçeklenebilirliği optimize etmeyi ve Bitcoin‘e benzer bir güvenlik düzeyi sağlamayı amaçlayan halka açık bir blockchain’dir. Kadena ayrıca, ağ işlemlerini yürütmek için paralel olarak çalışan, ayrı ayrı çıkarılan birden çok zincirden oluşan Chainweb adlı yeni bir İş Kanıtı fikir birliği mekanizması kullanır.

Kadena, temel olarak, zincir ağı adı verilen, çalışma kanıtının sınırsız ölçeklenebilir bir sürümünü oluşturmayı başardı. DeFi’ye sahip olacaklar, Kadena’nın üzerine inşa edilmiş tüm bu şeylere sahip olacaklar. NFT’lerin, DeFi‘nin, tüm bu uygulamaların üzerine inşa edildiği akıllı sözleşme platformları nedeniyle bu yıl kripto piyasası ile kolayca 10 kat değerlenebilir. En azından görüş paylaşan analistin beklentisi böyle görünüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar