X


Yüzde 10.000 Yükselebilir! Ünlü Analist Duyurdu Bu Kripto Para Oynarken Kazandırıyor!

GameFi projesi sadece 1 borsada bulunuyor. Üstelik şimdiden %95 arttı!
16:14
12 Eylül 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para topluluğu tarafından yakından takip edilen BitBoy Crypto kanalında az bilinen bir GameFi projesi duyuruldu. Popüler kripto kanalı tarafından paylaşılan proje dijital varlıkların oyuna entegre edilmesini sağlıyor. Son zamanlarda ilgi gören blockchain tabanlı oyun uygulamaları patlamaya hazır yeni sektör olabilir. Peki bu proje hangisi, fiyat hedefleri neler ve tam olarak ne işe yarıyor?

Project Quantum (QBIT)

Proje son derece benzersiz bir modele sahip, analistlere göre yeni nesil oyun deneyimi için AAA oyunlarına büyük katkı sağlayacak. Oyunlardaki karakter ve PVP/PVE savaş özelleştirmelerine yardımcı olan Project Quantum (QBIT) kullanıcılara kazanç da vaat ediyor.

Binance Smart Chain üzerinde üretilen BEP-20 token QBIT ile finanse edilen proje popüler oyun Unreal 5 tarafından da destekleniyor.

“Project Quantum, oyuncuların geçmişin bilinmeyen sırlarını açığa çıkarmak için değerli eserler ve teknoloji arayışında haritaları keşfetmesi gereken birinci şahıs bir (yağmacı) nişancı oyunudur. Oyuncular tehlikeli haritalarda bireysel veya takım olarak hayatta kalmaya çalışır. Av, savaş ve yağma odaklı üstelik eğlenirken kazançlı çıkıyorsunuz”.

Şimdilik Unreal 5 ile desteklenen projenin ilerleyen süreçte çok daha geniş yelpazede hizmet vermesi umuluyor.

Project Quantum (QBIT) Fiyat Tahminleri

QBIT projenin yerel tokenıdır. Oyun içi ekonomi de bu token üzerinden belirlenecek. Bu token yardımıyla oyunculara satış da yapılacak. Bazı özellik veya oyun içi sanal nesnelerin Project Quantum (QBIT) token ile satılması planlanıyor.

“Bu hayran tokenlarından daha fazlası, Project Quantum diğer oyun platformlarına geçerken QBIT tokeninin değeri artabilir”.

Yaklaşık 10 trilyon arzı bulunan Project Quantum (QBIT) ünlü analist projeyi duyurduktan sonra %100’e yakın arttı. Şu an 0.00006309 dolardan alıcı buluyor. Ancak yine de günlük hacmi 1,2 milyon doların altında bulunuyor. Piyasa değeri 13 milyon dolar olan Project Quantum (QBIT) ünlü analiste göre yüzde 10.000 artış potansiyeline sahip ve ciddi patlama yapacak.

Şimdilik sadece PancakeSwap üzerinden alınabilen token henüz borsalarda listelenmeye başlamadı. Fiyatının ucuz olması ve projesinin üstüne listelenme haberleri gelirse sert yükselişler görülebilir. Ancak kripto para girişimlerinin önemli kısmı bir süre sonra sönüp gidiyor. Eğer yatırım yapmayı düşünüyorsanız projenin geliştirici ekibi ve tüm detaylarını incelemeniz gerekir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar