X


Yatırımcıların XRP Güveni Tamamen Kaybolmuş Olabilir Mi?

Ortaya çıkan bilgiler yatırımcıların artık XRP’de yükseliş beklemediklerini gösteriyor olabilir.
13:44
26 Temmuz 2020

XRP son 24 saatte oldukça güçlü bir performans sergiledi. Ancak yatırımcıların çoğu hala XRP’nin bir ralli başlatmış olabileceğine inanmıyor. Hatta önemli teknik göstergelere rağmen bile güvenleri oldukça kırılan yatırımcılar XRP’den iyi bir performans beklemiyor gibi görünüyor.

Ancak hala umudu olanlar da var.

XRP Fiyatı

Piyasanın popüler analistlerinden Crypto Dog, XRP Cumartesi günü güzel bir ivme kazandıktan sonra bir grafik paylaştı ve “Bu tam anlamıyla XRP için bir başlangıç, yükselişe izin verin.” ifadelerini kullandı.

Ancak yine popüler bir analist olan Bagsy, XRP’nin devam eden yükselişine rağmen makro destek seviyesinin altında kaldığını ifade ediyor. Bu teknik seviyenin kaybı yüzünden analiste göre XRP Bitcoin karşısında %30 ile %40 değer kaybedebilir. Bununla birlikte Bagsy, daha güçlü göstergeler görene kadar mevcut yükselişin bir düşüşü beraberinde getireceğine inandığını belirtti.

Öte yandan XRP’nin düşüş trendinde olduğunu güçlendiren bir başka göstergenin de toplulukta güvensizlik olduğu ifade ediliyor. Çünkü XRP yatırımcılarının artık varlığa hiç güveni kalmamış gibi görünüyor. 2018 yılında başlayan ayı piyasasından hiçbir şekilde çıkamayan altcoin’in arkasındaki şirket olan Ripple da XRP fiyatının yükselmesini sağlayamadı.

Altcoin Fiyatları

Altcoin’ler her ne kadar son zamanlarda oldukça iyi performans sergiliyor olsa da bazı analistler ciddi düşüşlerin yaşanabileceğini düşünüyor. Örneğin; Blockfyre’nin teknik analiz başkanı Bitcoin ve Ethereum’un yükselişe geçtiği bir ortamda altcoin’lerden çok büyük bir performans beklenmemesi gerektiğini dile getirdi. Çünkü Bitcoin’in ve Ethereum’un arttığı bir ortamda altcoin’lerdeki yatırımlar da bu iki büyük varlığa kayabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
İlgili Yazılar