reklamı kapat

Binance Beklenen Teslimatlara Başladı!

Kripto para borsası Binance, kullanıcıların aylardır beklediği teslimatlara başladı.
12:12
26 Temmuz 2020

Ortaya çıkan yeni bilgilere göre aylarca bekledikten, planladıktan ve test ettikten sonra kripto para borsası Binance, banka kartlarını müşterilere teslim etmeye başladı. Binance CEO’su Changpeng Zhao 25 Temmuz’da Twitter üzerinden banka kartları ile ilgilenen bir kullanıcıya yanıt verdi ve “Dün itibariyle sınırlı miktarlarda sevkiyat yapılmaya başlandığını duydum.” ifadelerini kullandı.

Binance Banka Kartları

Aslında önceki açıklamalar göz önünde bulundurulduğunda Binance banka kartlarının Avrupa bölgelerinde Ağustos başında kullanıcı ile buluşacağı ifade ediliyordu. Dolayısıyla Chao’nun açıklamalarının söz verilen tarihte teslimatların yapılacağının bir sinyali olduğu ifade edilebilir.

Bunların yanında Binance’in konuyla ilgili daha fazla açıklama yapmadığı biliniyor.

Öte yandan kripto endüstrisindeki en büyük isimlerden biri olan Binance, Nisan 2020’de Binance Card adı verilen kripto destekli bir banka kartı piyasaya sürme planları olduğunu açıklamıştı. Temmuz ayında yayınlanan bir rapora şirket, Binance Card planlarıyla birlikte kripto para banka kartı şirketi Swipe’ı da satın alarak büyük bir adım atmıştı.

Denemeler ve Test Süreci

Ayrıca 10 Temmuz’da Binance CEO’su yaptığı açıklamalarda, ürünün ilk denemelerinin yapıldığını ve test sürecinde olduklarını ifade etmişti.

Sonrasında ise 14 Temmuz’da Binance, bazı Avrupa bölgelerinde Ağustos ayında banka kartı lansmanının yapılmasını planladıklarını duyurdu. yapılan açıklamalara göre kart, Binance’in kripto para birimi BNB ve Bitcoin dahil olmak üzere dört kripto para birimi ile uyumlu olarak kullanıcılara gönderilecek.

Bunların yanında Binance’in Twitter üzerinden yaptığı açıklamalar göz önünde bulundurulduğunda 2020 yılında daha çok gelişmeye imza atacakları ifade edilebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.