X

Yatırımcıların 2022 Yılında Takip Etmesi Gereken 6 Altcoin!

Piyasanın popüler YouTube kanallarından Suppoman, 2022 yılında yatırımcısının yüzünü güldürebileceğini düşündüğü 6 altcoin’i paylaştı. 
14:25
15 Ocak 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Bazı analistler şu anda bir ayı piyasasında olduğumuzu düşünüyor ancak bu noktada yatırımların da tam olarak içinde bulunduğumuz dönemde yapılmasının gerekli olduğu düşünülüyor. Çünkü bildiğiniz gibi düşük fiyatlardan satın almak ve yüksek fiyatlardan satış yapmak kar elde etmenin tek yolu.

Piyasanın popüler kripto YouTube kanallarından olan Suppoman, 2022 yılında yatırımcısının yüzünü güldürebileceğini düşündüğü 6 altcoin’i paylaştı. Analiste göre bu altcoin’lerin değerlerinin çok düşük olması özellikle önemli.

Sidus Heroes (SIDUS)

Analistin ele aldığı ilk altcoin olan Sidus Heroes (SIDUS), teknolojik gelişmelerin tüm canlılarla birleşme düzeyine ulaştığı bir zamanda ve uzay metaverse’inde geçen ilk WebGL, AAA düzeyinde, Play-to-Earn, NFT ve MMORPG oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Yapılan açıklamalara göre WebGL, metaverse dünyaları oluşturabilmek için harika bir grafik motoru sağlıyor ve Sidus Heroes, grafiksel potansiyel ve genişleme için mükemmel bir vitrin olarak değerlendiriliyor. Ayrıca Sidus Heroes’in yakında beta sürümünü başlatacak olması da önemli bir gelişme.

Yapılan açıklamalara göre SIDUS’un piyasa değeri 64 milyon dolar seviyesinde ve bu yüzden yükseliş için büyük bir alanı bulunuyor olabilir.

VelasPad (VLXPAD) ve Stratos (STOS)

Pek çok analsit gibi Suppoman de VelasPad’in 2022 yılında büyük artış yaşayabileceğini düşünüyor. VLXPAD, kullanıcılara özel IDO’lara, stake ödüllerine ve çok daha fazlasına platform erişimi sağlayan deflasyonist bir launchpad token’ı olarak karşımıza çıkıyor. Projenin arkasındaki isimlerden birinin BlueZilla olması ise dikkatleri çekiyor.

Analiste göre VelasPad, özellikle bireysel yatırımcıların önemli projelere erken giriş fırsatı yaşamasına imkan sunduğu için token’ın da artış potansiyeli bulunuyor.

Buna ek olarak analiste göre Stratos da (STOS) yatırımcıların yüzünü güldürme potansiyeline sahip. Stratos, ölçeklenebilir, güvenilir, kendi kendini dengeleyen depolama, veritabanı ve hesaplama ağı sağlayan yeni nesil merkezi olmayan veri ağı olarak tanımlanabilir. Yapılan açıklamalara göre STOS’un piyasa değeri henüz 46 milyon dolar seviyesinde bu da artış için kripto para birimine büyük bir alan sunuyor olabilir.

Kasta, MetaGods ve NeoTokyo

Analiste göre Kasta (KASTA), MetaGods (MGOD) ge NeoTokyo 2022 yılında takip edilmesi diğer üç altcoin birimi. Kasta’nın misyonu, varlığı uygulanabilir bir değişim aracı haline getirerek dünyayı küresel kripto para biriminin benimsenmesine ve kripto tabanlı bir ekonomiye yönlendirmek.

MetaGods ise yeni nesil play to earn projesi ve bir RPG oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar MetaGods ile NFT ödülleri kazanabiliyor. Son olarak NeoTokya da 2022’nin en büyük NFG oyunu olmayı hedefliyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar