X

Fiyatları Oldukça Düşük: Analiste Göre Bu 5 Altcoin’de Büyük Fırsatlar Var!

Cheeky Crypto değeri düşük olan önümüzdeki zamanlarda büyük artış yaşama potansiyeline sahip 5 altcoin’i takipçileri ile paylaştı. 
13:28
15 Ocak 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Şu anda kripto para ekosisteminde 16.000’nin üzerinde kripto para birimi var ve bunların büyük çoğunluğunun değeri oldukça düşük. Analistler değeri düşük ve projesi güçlü kripto para birimlerinin eninde sonunda büyük bir artış yaşayacağını düşünüyor ve zaman zaman bu kripto para birimlerini takipçileri ile paylaşıyor.

Piyasanın popüler isimlerinden olan Cheeky Crypto da değeri düşük olan ancak önümüzdeki zamanlarda büyük artış yaşama potansiyeline sahip olan 5 altcoin’i takipçileri ile paylaştı.

VeChain (VET)

Analistin listesindeki ilk kripto para birimi olan VeChain (VET), birçok küresel endüstri için büyük veri engellerini çözen bir ekosistem oluşturmak amacıyla dağıtık yönetişim ve Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojilerini kullanmayı hedefliyor.

Yapılan açıklamalara göre proje VeUSD adlı yeni bir kripto para birimini tanıttı ve bunun projeye değer katacağı düşünülüyor. Ayrıca VeChain’in Web 3 ve DeFi’ye odaklanıyor olması da gelecekte artış yaşama potansiyelini arttırıyor olabilir. Analist bu sebeplerle VET fiyatının yukarı yönlü hamle yapmasını bekliyor ve sadece uygun piyasa koşullarının oluşmasının beklendiği ifade ediliyor.

Yazının kaleme alındığı sırada 0,078 dolardan işlem görüyor ve VET’in ATH’si 0,27 dolar seviyesinde bulunuyor.

MultiVAC (MTV)

Listedeki ikinci altcoin olan MultiVAC (MTV), yenilikçi bir bilgi işlem platformu olarak nitelendiriliyor. Analiste göre MultiVAC yatırımcıları ciddi bir getiri kazanma potansiyeline sahipler. Çünkü hem NFT, hem akıllı sözleşme hem de ana ağı bulunan projenin güçlü bir topluluk oluşturmak için yeni ortaklıkları duyurmaya hazırlandığı ifade ediliyor.

Analist MTV’nin yeniden ATH seviyelerine döneceğini düşündüğünü ifade ediyor ve sadece doğru piyasa koşullarının oluşması bekleniyor. Yazının yayına hazırlandığı sırada 0,0008 dolardan işlem gören MTV, 30 milyon dolar piyasa değerine sahip.

SingularityDAO (SDAO)

Analistin listesindeki bir sonraki altcoin SingularityDAO (SDAO). SingularityDAO, ana hedefi AI tarafından dinamik olarak yönetilen çeşitlendirilmiş kripto para varlık sepetlerini yönetmek olan, merkezi olmayan, blok zinciri tabanlı bir organizasyon. SingularityDAO’da oy kullanma yetkisi SDAO tarafından veriliyor.

Analiste göre projenin sağlam bir ekibi, sağlam bir teknolojisi ve sağlam bir topluluğu bulunuyor. Bu da SDAO’nun önümüzdeki günlerde artış yapabilmesi için gerekli ortamın oluşmasını sağlayabilir. SDAO yazının yayına hazırlandığı sırada 1,1 dolar bandında işlem görüyor ve ATH seviyesinin yaklaşık olarak %80 altında işlem görüyor.

Cardano (ADA) ve Harmony (ONE)

Analist, ADA’nın da yakın zamanda büyük bir artış yapabileceğini düşünüyor. Analiste göre ADA’da henüz fiyatı düşük kripto para birimlerinin içinde yer alıyor. Yazının kaleme alındığı an itibari ile 1,26 dolardan işlem görüyor ve ADA’nın 3,1 dolarlık ATH seviyesinin oldukça altında olması dikkat çekiyor. Ancak analist Cardano için işlerin harika gideceğini ifade ediyor ve 2022’nin Cardano yılı olacağını düşünüyor.

Buna ek olarak son olarak Cheeky Crypto Harmony’nin de (ONE) ciddi bir artış potansiyeli taşıdığını düşünüyor. ONE yazının yayına hazırlandığı sırada 0,34 dolardan işlem görüyor ve aslında 0,38 dolarlık ATH’sine yakın bulunuyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar