X


XRP’yi Geride Bırakan Solana, O Hedefe İlerliyor! SOL, Yatırımcıları Cezbediyor

SOL, Ripple'ı (XRP) geride bırakarak en değerli 6. kripto para konumuna sahip oldu.
12:49
9 Eylül 2021

Popüler kripto para birimi Solana (SOL), gün içerisinde 216 dolara dokunarak tüm zamanların en yüksek seviyesini geliştirdi. SOL, Ripple’ı (XRP) geride bırakarak en değerli 6. kripto para konumuna sahip oldu. Uzmanlar mevcut yükselişin devamını beklerken fiyat hedeflerini açıkladı.

Solana’dan Harika Performans

Solana, son dönemde piyasada en iyi performans gösteren kripto paralardan olmayı başardı. SOL, bugün itibarıyla 216 dolar ile rekora imza attı. SOL’un başarısının arkasında Solana blok zinciri ekosisteminin artan itibarı duruyor. Solana’nın bilgi sağlayıcısı Solanians, Twitter’da SOL ekosistmine genel bakış açısı adlı bir gönderi paylaştı. Büyüyen Solana ekosistemi ile yeni zirvelere ulaşan SOL’un daha fazla değer kazanması bekleniyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ethereum gibi Solana blok zinciri de akıllı sözleşmeler ve NFT uygulamalarına ev sahipliği yapıyor. Mercuryo kurucu ortağı ve COO’su Greg Waisman Solana hakkında şunları kaydetti:

Ağ üzerinde kurulan DeFi ve NFT pazar yerleri her iki yatırımcı sınıfının ihtiyaçlarını karşılamakla görevli olduğu için cezbedici bir varlığa dönüştü.

SOL, kripto sıralamasında XRP’yi solladı. Solana, bugünlerde her zamankinden daha fazla bir boğa görünümü sergiliyor. Düşüş haftasının ortasında Ripple, bir adım gerileyerek Solana’ya geçildi. SOL fiyatı son 24 saatte yaklaşık %30’un üzerinde artışla 216 dolara dokundu. SOL’un son 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık olarak 15.368.102.083.04 dolarken piyasa değeri 61 milyar doların üzerine çıktı.

Solana, Yatırımcılarını Cezbetmeye Devam Ediyor

Dünya çapındaki kripto para yatırımcılarını ekosistemine çekmeye ve cezbetmeye devam eden SOL, ağustos ayından bu yana parabolik bir yükseliş gösteriyor. Bununla birlikte göstergeler SOL tarihinin en yüksek aşırı alım konumuna ulaştığına işaret ediyor. Bu yükseliş eğiliminin devamında 2021 yıl hedeflerinde SOL 400 dolarlık seviylere tırmanabilir.

Popüler kripto para birimi Solana (SOL), bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 210 doların üzerinde işlem görüyor. Genel piyasa trendi yükseliş görünümüne bürünürken SOL kazançlarını artırma peşindeki girişimlerini sürdürüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar