X


XRP Sonrasında Yükseliş Sırası Cardano’nun (ADA) mu? Ünlü Analist Rekor Bekliyor

ADA fiyatı için rekor yakın mı?
19:59
14 Nisan 2021

Kripto para piyasasında belirli bir süreden beri hissedilen boğa piyasası, altcoinlerin rekor üzerine rekor kırmasını sağladı. Birçok altcoin tüm zamanların rekorunu kırarken son günlerde bütün ilginin ise XRP’nin üzerinde olduğu görülüyor.

XRP Fiyatının Yükselişini ADA Takip Edebilir

XRP, 0,17 dolara kadar geriledikten sonra 1,95 dolara çıkarak elde edilmesi güç bir başarıya ulaştı. Bu esnada 2021 yılına 0,08 dolar seviyesinden giriş yapan Cardano (ADA) da 1,5 dolara kadar yükselerek XRP’nin yaptığını birkaç ay önce gerçekleştirdi. ADA fiyatının 1,5 dolara ulaştıktan sonra ise 1,2 dolara kadar çekildiği ve konsolidasyon yaşadığı gözlerden kaçmadı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

ADA fiyatının yaşadığı konsolidasyon ise sonunda bitmiş olabilir. Tanınana bir kripto para analisti ADA fiyatı için rekor bir yükseliş beklediğini ifade etti. Analist Justin Bennett, 39.200 takipçisine Cardano’nun şu an değerinin çok altında olduğunu söyledi ve ekledi:

“Şu an birçok kişi ADA’nın değerinin çok üzerinde olduğunu söylemekte. Biz şu an kripto para boğa piyasasındayız. Bu da kripto paraların %99’unun konvansiyonel metotlara kıyasla çok daha yüksek fiyatlara ulaşacağını göstermekte. ADA neredeyse altı haftadır yatay hareket ediyor ve piyasa bunun değerinin üzerinde olduğuna inanmak istemiyor.”

ADA, Değerinin Çok Altında

Analist, şu an için 1,10 dolar ve 1,30 dolar arasından ADA topladığını ve yükselişin ilk etapta 2 dolara kadar çıkacağını düşündüğünü vurguladı. ADA fiyatının yıl sonuna kadar 10 kat yükseleceğini belirten analist, bunun Ethereum’a da rakip olacağını düşünüyor.

ADA fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 1,47 dolardan işlem görmekte ve son 7 günde sadece %16 yükseliş elde etti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar