X

Viberate Coin Nedir?

Viberate Coin, Ethereum platformunda çalışan bir kripto para birimidir.
10:14
17 Aralık 2020

Viberate Coin, Ethereum platformunda çalışan bir kripto para birimidir. Viberate Coin’in arkasındaki platform ise müzik kariyerinde ilerlemek isteyenler için birçok özelliği bir arada sunan Vibrate’tir. Viberate kendisini, “müzik endüstrisi hakkında güncel bilgiler için müzik profesyonellerinin seçtiği kaynak” olarak tanımlıyor.

Platformun arkasında müzik uzmanları, organizatörler, veri bilimciler, mühendisler, veritabanı küratörleri, pazarlama uzmanları, yazarlar, tasarımcılar, ürün geliştiriciler ve hepsinden önemlisi müzik severlerden oluşan hızla büyüyen bir ekip bulunuyor.

Viberate (VIB) Nedir?

Viberate (VIB), bir müzik platformu olan Vibrate’in yerel kripto para birimidir. Bir Viberate hesabına kaydolmak tamamen ücretsiz olmakla birlikte Viberate’in şu anda sunduğu tüm özelliklere erişmenizi sağlayan abonelik planları sunuluyor. Seçenek dahilinde erişmenize izin verilen özellikler, hak talebinde bulunulmuş bir sanatçı sayfasına sahip bir sanatçı olup olmadığınıza bağlı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Vibrate kullanıcılarına sunduğu özellikleri şu şekilde sıralıyor:

  • Vibrate sayesinde kullanıcılar tüm araştırmalarını tek bir yerde yapabiliyor. Aranılan her ismin eksiksiz ve zengin bir sayfası bulunuyor ve bilgiler sürekli güncelleniyor.
  • Kullanıcılar geleceğin yıldızlarını ve işbirliği fırsatlarını bulmak için veriye dayalı içgörüleri kullanarak her zaman bilgi sahibi olabiliyor.
  • Vibrate platformu ile kullanıcılar kendi işlerini de sergileyebilir. Böylece müzik endüstrisinde bir yer edinerek kendilerini tanıtabiliyorlar.
  • Platformun akıllı algoritmaları tüm kullanıcıların kolay erişimine imkan tanıyor.

Bunlara ek olarak Vibrate Page sayesinde profesyoneller tüm özelliklerini tek bir sayfada açıklayabiliyor. Tüm temel ve iletişim bilgileri, profil resmi, sosyal medya ve akış kanal bağlantıları ve en popüler içerikler, müzik profesyonellerine ve hayranlarına ihtiyaç duydukları tüm bilgileri tek bir yerde sunuyor.

Öte yandan Viberate Analytics, şu anda kullanıcılara en güncel müzik analizini sunuyor. Analytics, tüm müzik profesyonellerine fayda sağlıyor. Sanatçılardan yöneticilere, rezervasyon acentelerine, bilet yöneticilerine, etkinlik ve festival organizatörlerine, mekan sahiplerine herkes bu platformu kullanabiliyor.

Ayrıca herkes Vibrate’i  kariyer / iş kararlarını daha kolay ve daha az riskli hale getirmek için kullanabilir. Sanatçılar ve yöneticileri kariyerlerini ve rekabeti izleyebilecekken, diğerleri sanatçıları kendi aralarında karşılaştırabilecek ve kadrolarına veya etkinliklerine en uygun olanları belirleyebilecekler.

VIB Coin Yorum

VIB coin’in özellikle müzik sektörüne hitap ediyor olması sebebiyle büyük bir ilgi gördüğü görülüyor. Vibarete platformunun all-in-one olarak çalışması ise ayrı bir artı özellik olarak nitelendiriliyor.

Buna ek olarak yatırımcılar orta ve uzun vadede VIB coin’in yükseliş sergilemesini beklese de şu anda Vibrate coin’in bir düşüş grafiği çizdiği görülüyor. Yatırımcıların beklentilerini tarihsel rakamlara bakara daha net anlayabiliriz.

Yazının yayına hazırladığı sırada 0,0183 dolardan işlem gören Viberate Coin, 3.573.619 USD işlem hacmi ile CoinMarketCap verilerine göre piyasa değeri bakımından 864. sırada yer alıyor. Bunların yanında şu anda dolaşımda 194.754.794 adet Viberate Coin bulunuyor ve bunun maksimum200.000.000 VIB Coin’e ulaşması bekleniyor.

Öte yandan 13 Mart 2020 tarihinde 0,0062 dolar ile dibi gören VIB Coin’in 14 Ocak 2018 tarihinde 0,7545 dolar ile rekor kırdığını belirtmek gerekiyor.

Viberate Coin Nasıl Alınır?

Viberate (VIB), işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde satın alınabilir. Bu noktada Viberate (VIB)’in Binance’te 30 Ekim 2017 tarihinde listelendiğini ve şu anda VIB/BTC ve VIB/ETH işlem çiftlerinde kullanıcı ile buluştuğunu belirtmekte fayda var.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar