X


Ünlü Analist Cardano İçin Tarih Verdi! Büyük Artış Bekliyor

Ünlü analist yayınladığı son videoda Cardano (ADA) hakkındaki tahminlerini paylaştı.
11:25
8 Ekim 2021
Ünlü Analist Cardano İçin Tarih Verdi! Büyük Artış Bekliyor

Yaygın olarak takip edilen kripto para analisti Benjamin Cowen, Cardano (ADA) için yeni yükseklere doğru potansiyel bir artış bekliyor.

Ünlü Analist Cardano’da (ADA) Artış Bekliyor

Yayınladığı yeni bir videoda popüler altcoin Cardano hakkında tahminlerini paylaşan ünlü analist Cowen, 561.000 YouTube abonesine, ADA’nın 2020’nin en düşük seviyesi olan 0.02 dolardan 2.50 dolara çıktıktan sonra bir süre yatay hareket sergilemesini ve daha sonra yeni bir artış başlatacağını düşündüğünü söyledi.

“Çılgın bir hareketten sonra ADA için olacağını tahmin ettiğimiz şey buydu. Ve döngünün daha uzun sürmesi için, bir konsolidasyon aşaması gerçekleşmesi normal bir durum.”

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bir sonraki artışın ne zaman başlayacağına gelince Cowan, Cardano‘nun Kasım ortası ile mart ortası arasında bir süre hareket etmesini bekliyor.

“Bu birikim aşamasının ne kadar sürebileceğini düşündüğümde, şüpheli bir şekilde spekülasyon yapmak zorunda kalsaydım, ADA’daki artışın muhtemelen bu bölgede bir yerde başlayacağını söyleyebilirim. Bu da Kasım ortasından Mart ortasına kadar bir yerde.”

Ancak Cowen, ADA‘nın başka bir ralliye başlamadan önce, Bitcoin‘in (BTC) çizgiyi 20 haftalık hareketli ortalama üzerinde tutmaya devam etmesi gerektiğini vurguluyor. Kasım ayının Cardano’nun ralliye başlayacağı ay olabileceğini öne sürüyor.

“Geçtiğimiz yıl olanlara bakarsanız, ADA Kasım ayının ortasından sonuna kadar boğa piyasası destek bandından çıktı … Bu yüzden, en iyi senaryoyu, Bitcoin’in 20 haftalık hareketli ortalamayı tuttuktan sonra toparlanmaya devam etmesi durumunda, belki de Kasım ayının ortası, bir rallinin gerçekleştiğini görebileceğimiz en erken zamandır.”

ADA Güncel Durum

Popüler altcoin haftalık ve günlük grafiğe baktığımızda genel olarak artışını sürdürüyor. Öyle ki ADA, son 1 haftada %6.28’lik bir artış kaydederken son 24 saatte %2.83 artış yaşadı.

En büyük 4. kripto para birimi olan popüler altcoin Cardano, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre 2.29 dolar seviyesinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar