X


Ünlü Aktristen Bitcoin Tanıtımı

Kripto para "işine" bir ünlü daha müdahil oldu.
12:00
6 Kasım 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Ünlü isimler zaman zaman kripto paraları zikrediyor ve bu tür gelişmeler ana akım medyada büyük ses getiriyor. Sektöre yabancı insanları kripto paralarla tanıştıran son kişi ünlü aktris Gwyneth Paltrow oldu.

Paltrow Goop isimli sitesinde Abra isimli borsanın işleticisi Bill Barhydt ile soru cevap oturumu yaptı. Holywood’daki kariyerini başarıyla sürdüren Paltrow yaklaşık 10 yıldır siteyi yönetiyor. Ünlü aktrisin aktif bir şekilde katkıda bulunduğu site son zamanlarda küçük çaplı bir değişim/ilerleme yaşıyor.”Bitcoin’in Temelleri” isimli S&C oturumunda Barhydt Bitcoin ve genel olarak para hakkında ilginç noktalara değiniyor.

En nihayetinde insanlar bir şeyin değere sahip olduğu konusunda hemfikirse o şey değerlidir. ABD doları gibi devlet destekli para, hepimiz öyle olduğu konusunda hemfikir olduğumuz için değerlidir, devletimiz vergi borçlarının ödemesini yalnızca kendi para cinsinden kabul ettiği için.

 Barhydt sohbetin devamında şu sözleri sarf ediyor:

Son olarak Bitcoin teknolojisinin gelişen piyasalarda insanlar tarafından çamaşır makinaları, buzdolapları, televizyonlar gibi elektronik ev aletlerinde kullanılacağına inanıyoruz. Alıcı sadece küçük miktarda Bitcoin’i her hafta satıcının cüzdanına gönderecek ve böylece söz konusu alet çalışmaya başlayacak. Bu, geleneksel devlet parasıyla mümkün değil ve bu güçlü olasılık.

Her geçen gün kripto parayla ilgili olmayan bir haber sitesi/kaynak daha kripto paralardan bahsediyor. Böylece insanlar kripto paralara daha fazla maruz kalıyor ve kripto para bilgisi artıyor.

Kaynak: CCN.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar