Trust Wallet Token Nedir?

Trust Wallet Token, Trust Wallet kullanıcılarına çeşitli avantajlar ve teşvikler sağlayan basit bir BEP-20 yardımcı program token’ıdır. 
09:31
28 Haziran 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Trust Wallet Token veya TWT, Trust Wallet kullanıcılarına çeşitli avantajlar ve teşvikler sağlayan basit bir BEP-20 yardımcı program token’ıdır. Trust Wallet, Ethereum, Binance ve TRON blok zincirlerindeki popüler token’lara ek olarak düzinelerce popüler yerel varlığı destekleyen bir mobil kripto para cüzdanıdır.

Trust Wallet Token (TWT) Nedir?

TWT token sahipleri, Trust Wallet’ı kullanırken, uygulama içi kripto para birimi satın alımlarında ve merkezi olmayan borsa (DEX) hizmetlerinin kullanımında indirimler de dahil olmak üzere çeşitli avantajlardan yararlanır. TWT sahipleri ayrıca Trust Wallet’ın yönetimine katılabilir ve Trust Wallet güncelleme tekliflerine oy vererek uygulamanın gelişimini şekillendirmeye yardımcı olabilir.

Trust Wallet Token başlangıçta Binance Chain’de bir BEP-2 varlığı olarak piyasaya sürüldü, ancak Ekim 2020’de Binance Smart Chain’de bir BEP-20 token’ı olarak yeniden piyasaya sürüldü.

Trust Wallet Token, Trust Wallet mobil uygulamasının kullanıcılarına ek değer sağlamak için tasarlanmış bir yardımcı program token’dır ve Trust Wallet ekosistemi dışında herhangi bir yardımcı programı yoktur.

Buna rağmen, bir BEP-20 varlığı olarak Trust Wallet Token’lar, Binance Smart Chain varlıklarını destekleyen herhangi bir cüzdana aktarılabilir, burada diğer varlıklarla takas edilebilir veya hizmetler için ödeme olarak kullanılabilir. Ayrıca Trust Wallet’ın geliştirilmesi üzerinde oy hakkı ve yönetim sağladığı ve indirimli DEX alım satımları ve uygulama içi satın almalar için kullanılabildiği için TWT, spekülatif bir araç olarak kendi değerini geliştirmeye devam ediyor.

TWT aynı zamanda akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) için tasarlanmış yüksek performanslı bir blok zinciri olan Binance Smart Chain’de (BSC) piyasaya sürülen ilk token’lerden biriydi. Sonuç olarak, TWT son derece düşük ücretlerle ve neredeyse anında işlem onay süreleriyle aktarılabilir.

TWT Coin Yorum

TWT coin’in özellikle arkasındaki platformun güçlü olması sebebiyle kullanıcıların ve yatırımcıların ilgisini çektiği görülüyor. Yatırımcılar, TWT coin’in gelecekte çok daha iyi yerlere geleceğine inanıyor ve bu sebeple günden güne yatırımcı sayısının arttığı görülüyor.

Yazının yayına hazırlandığı sırada 0,2988 dolardan işlem göre Trust Wallet Token Coin’in 74,982,345 USD ile piyasa hacmi bakımından 311. sırada yer aldığı görülüyor. Ayrıca Trust Wallet Token, 31 Temmuz 2020’de 0,0064 dolar ile en dip seviyeyi ve 3 Mayıs 2021’de 1,30 dolar ile rekor seviyeyi gördüğünü belirtmekte fayda var.

Yapılan açıklamalara göre şu anda dolaşımda 250,926,200 TWT Coin bulunuyor ve toplam rakamın 1.000.000.000 TWT Coin olacağı ifade ediliyor.

Trust Wallet Token Nasıl Alınır?

TWT Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

TWT Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından TWT Coin’in işlem gördüğü Bitcoin (BTC), Tether (USDT) ve BUSD TWT işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar