X

TROY Coin Nedir?

TROY Coin, akıllı hibrit varlık yönetim platformu olan Troy’un yerel kripto para birimidir. 
12:08
15 Aralık 2020

TROY Coin, akıllı hibrit varlık yönetim platformu olan Troy’un yerel kripto para birimidir. Sistem güncellemesini henüz yeni tamamlayan Troy platformu Tryo 2.0’ı, projeyi kapsayıcılığa, karlılığa, güvenliğe ve hizmet etme dürtüsüne güçlü bağlılığı ile yönlendirilen akıllı bir hibrit varlık yönetimi platformu haline getirmeyi amaçlayan bir yükseltme olarak tanımlıyor.

Buna ek olarak akıllı hibrit varlık yönetimi platformu, kullanıcıların işlemleri farklı tarzlarda ve kolaylıkla tamamlamaları için gerekenleri sağlıyor.

TROY (TROY) Nedir?

TROY (TROY), kullanıcılar çeşitli avantajlar sağlayan ve Troy’un kendi kripto parası olan bir varlıktır. TROY’un özellikleri ise şu şekilde sıralanıyor:

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.
  • Organik ağda değişim aracı olarak işlev görüyor.
  • Zamanında ve doğru güncelleme, yayınlama ve siparişleri senkronize etmeyi teşvik etmek için Relayer ağının iş yükü ödülünü sağlıyor.
  • Halka içi eşleştirme alışılmadık token alım satım çiftlerinin değişimi için aktarma aracı görevi görüyor.
  • Kullanıcılar işlem ve ödeme işlevlerini kullandıklarında işlem ücreti birimi olarak hareket ediyor.
  • Troy’daki özelliklere erişim ve işlem ücreti olarak yakma aracı olarak kullanılıyor.
  • Komisyoncular için teşvikler ve küresel bir ekosistemin sürdürülmesine katkıda bulunan komisyoncuları ödüllendirmek için kullanılıyor.

Bunlara ek olarak Troy platformunda likidite toplayıcı özelliği bulunuyor. Böylece platform, büyük DEX’lerden, merkezi borsalardan, likidite havuzlarından ve diğer gerekli kaynaklardan gelen likiditeyi tek bir küresel havuzda toplamış oluyor. Ayrıca Troy kullanıcılarına data analiz özelliğini de sunuyor. Blockchain verileri ve piyasa verileri dahil olmak üzere karmaşık bir veri matrisi çerçevesi ile kullanıcıların karar verme süreci güçlendiriliyor.

Öte yandan esnek kazançlar ile kullanıcılar Troy platformu sayesinde token’ları herhangi bir zamanda içeri ve dışarı taşıma hakkını korurken, bir getiri talep edebiliyor. Ek olarak uzman stratejistler ile küresel yatırımcılar için Trend İzleme stratejileri ve Arbitraj stratejileri dahil olmak üzere bir dizi kantitatif yatırım stratejisi kullanıcılara sunuluyor.

Bunların yanı sıra Troy sürdürülebilir bir değer yarattıklarını ifade ediyor. Platformun arkasındaki isimler Credit Suisse, CITIC Group, Huobi, OKEX, MIT’den küresel deneyime sahipler. Troy entelektüel sermayeyi kullanıyor ve rekabetin her alanında üstün performans göstermeye devam etmeyi hedefliyor.

TROY Coin Yorum

Troy coin’in özellikle arkasındaki platform sebebiyle büyük ilgi gördüğü ifade ediliyor. Bu sebeple TROY yatırımcıları için Troy 2.0 yükseltmesi büyük önem taşıyor. Ayrıca Troy’un Binance Launchpad’de yer almasının da ilginin kaynaklarından biri olduğu belirtiliyor.

TRYO grafiklerinde ise volatil fiyatların yanı sıra yatırımcı ilgisinin de değişkenlik gösterdiği görülüyor.

CoinMarketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada dolar karşısında 0,0027 USD ile işlem gören TROY (TROY), Bitcoin (BTC) karşısında da 0,00000014 BTC ile işlem görüyor. TROY Coin’in 6 Aralık 2019’da 0,0108 dolar ile en yüksek seviyeyi ve 16 Mart 2020’de de 0,0013 en dip seviyeyi gördüğünü belirtmekte fayda var.

Bunlara ek olarak TROY Coin toplam arzının 10.000.000.000 TROY (TROY) olacağı da yapılan açıklamalar arasında yer alıyor.

TROY Coin Nasıl Alınır?

Piyasa hacmi bakımından en büyük kripto para borsası olan Binance aracılığı ile hızlı ve güvenilir bir şekilde TROY Coin satın alabilirsiniz. 3 Kasım 2019’da Binance Launchpad’de yer almaya başlayan TROY coin’in oldukça ilgi gördüğü anlaşılıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar