X


Tron ve Cardano Da Boğa Partisine Katıldı

Bugün kripto para piyasası yatırımcılarını ve meraklılarını sevindirdi…
13:00
15 Ekim 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasaları bugün yeşile büründü. Listelerde yer alan neredeyse tüm kripto paralarda artışlar yaşanıyor.

Bitcoin (BTC), Tron (TRX) ve Cardano (ADA) gibi popüler kripto paralar da son spekülasyonlardan ya da boğa piyasasından hakkına düşeni alıyor. Dolaysıyla yatırımcılar ve meraklılar da bu manzaranın tadını çıkarıyor.

Yazım esnasında TRX 24 saatlik 196,314 milyon dolarlık piyasa hacmiyle 0.025 dolardan işlem görüyor. Dolayısıyla toplam 1,645 milyar dolar piyasa değeriyle TRX %2,57 artış gösterdiğini söyleyebiliriz. Tron piyasa hacminin çoğunluğu 21.016 milyon dolarla Bit-Z’de bulunuyor. 20.879 milyon dolarla Bit-Z’yi Binance takip ediyor.

Tron Vakfı geçtiğimiz günlerde geliştiriciler için Tron Blockchain’inde kullanılacak yeni bir projenin haberini paylaşmıştı.

Yükselişte olan bir diğer kripto para ise %3,19 ile Cardano… Yazım esnasında ADA 1.959 milyar dolarlık toplam piyasa hacmiyle 0.075 dolarda işlem görüyor. Kripto paranın 24 saatlik piyasa hacmi ise 58.591 milyon değerinde. Bu hacmin büyük çoğunluğunun da 18.532 milyon dolarla Binance’de olduğu biliniyor. Binance’i 11.578 milyon dolarla Upbit izliyor.

Cardano’nun ana şirketi Input Output Hong Kong’un kurucusu Charles Hoskinson geçtiğimiz günlerde Cardano Vakfı’ndan ayrılan IOHK hakkında topluluğu bilgilendirmek için bir video paylaşmıştı. Hoskinson, Cardano Vakfı’nın girişim sermayesi kolu olan IOHK ve Emurgo’nun kripto para eko sistemini ileriye taşımak için bir araya geleceklerini de açıklamıştı.

Kaynak: Ambcrypto

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar