Son Dakika: Popüler Kripto Para Borsası Binance’de Bu İşlemler Askıya Alındı! Ne Oluyor?

Popüler kripto para borsası Binance'de bu işlem askıya alındı.
08:51
24 Aralık 2021
Son Dakika: Binance'de Bu İşlem Askıya Alındı! Ne Oluyor?
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, geçtiğimiz dakikalarda Twitter üzerinden birkaç paylaşım yaptı. Binance yaptığı bu paylaşımlarla borsada bir sorun yaşandığını ve bu sorunu düzeltmek için çabaladıklarını belirtti.

Binance’de Bu İşlemler Askıya Alındı

Piyasa hacmi bakımından dünyanın en büyük ve önde gelen kripto para borsası olan Binance, bu sabah saatlerinde Twitter üzerinden bir takım açıklamalarda bulundu.

Popüler kripto para borsası tarafından yapılan açıklamalarda, Binance uygulaması ve API işlevlerinde bir takım sorunlar yaşandığını ve kullanıcıların spot ticarete erişimde bazı geçici zorluklar yaşadığını belirtti.

Yaşanan bu sorunla birlikte popüler kripto para borsası Binance, Binance ekibinin sorunu çözmek için elinden gelenin en iyisini yaptığını belirtirken, para çekme işlemlerini askıya aldığını bildirdi.

Popüler kripto para borsası Binance’den yapılan resmi açıklamanın tamamı şu şekilde;

Binance Uygulaması ve API işlevlerimizde spot ticarete erişimde bazı geçici zorlukların farkındayız. Ekibimiz sorunu çözmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Sabrınız için teşekkür eder, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Spot ticaret sorununu çözmek için elimizden gelenin en iyisini yaparken para çekme işlemlerinin geçici olarak askıya alındığını belirtmek istiyoruz. Tüm fonlar SAFU’dur ve Binance’deki en yüksek güvenlik standartlarıyla korunur. Güncellemeler en kısa sürede yayınlanacaktır.”

Kullanıcıların Fonları Güvende

Binance, yaptığı bu açıklama ile fonların güvende olduğunu ve en yüksek güvenlik standartlarıyla korunduğunu belirterek kullanıcıların içini rahatlattı.

Ayrıca Binanca ekibi, borsada yaşanan sorunu düzelmek ve kullanıcıların işlemlerine yeniden devam edebilmesi için çalışmaları sürdürürken yaşanan sorun ile ilgili güncellemelerin en kısa sürede duyurulacağı belirtildi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar