X


Son Dakika: Elon Musk Üniversite Projesindeki Dogecoin (DOGE) Detayını Açıkladı!

Elon Musk ve yine şifreli bir paylaşım, DogeFather burada ne anlatmak istiyor?
21:41
31 Ekim 2021

Twitter hesabından kısa süre önce Teksas Teknoloji ve Bilim Enstitüsü isminde bir üniversite kuracağını açıklayan Elon Musk yeni bombasını patlattı. Kendini Dogecoin (DOGE) topluluğunun DogeFather’ı ilan eden Elon Musk son yaptığı paylaşımla fiyat 0,257 dolardan 0,287 dolara çıktı.

Elon Musk ve Dogecoin (DOGE)

Son yaptığı paylaşımla Elon Musk, Dogecoin‘e ufak bir pump yaşattı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Musk, başlatmayı düşündüğü üniversitenin ücretlerini Dogecoin (DOGE) olarak alabilir. Bununla birlikte DOGE’u olan öğrencilere de indirim yapabileceğini ima ediyor. Elon Musk, sevimli Shiba yavrusunun maskot edinen Dogecoin (DOGE)’in savunuculuğunu yapmaya devam ediyor.

Konu Elon Musk olunca mesajları da ciddi anlamda şifreli oluyor. Bazı sosyal medya kullanıcıları bunu bambaşka şekilde yorumladı. Onlara göre Dogecoin (DOGE) haricinde köpek temalı şaka coini olan öğrenciler de indirim alabiliyor olacak. Yazı hazırlandığı sırada Dogecoin (DOGE) 0,276 dolardan alıcı buluyor.

Teksas Teknoloji ve Bilim Enstitüsü’nü kurmayı hedefleyen Elon Musk bu kurumun alanında en başarılı ve takdir edilecek üniversitelerden biri olmasını hedefliyor. Dogecoin (DOGE) topluluğuyla çok eğlendiğini daha önce birçok kez söyleyen Elon Musk, onların bir kısmını üniversitesine toplamak isteyebilir. Ödemelerde Dogecoin (DOGE) kabul edeceği ve indirim yapacağı imasını ancak böyle yorumlayabiliriz.

Sosyal medya hesabını çoğu zaman eğlence amaçlı kullanan Elon Musk, bazen anlaşılması güç paylaşımlar da yapabiliyor.

Dogecoin (DOGE)

Elon Musk’ın paylaşımına rağmen saatlik grafikte ciddi bir alış baskısına rastlanılmıyor. Fiyatı sadece %3 civarında oynatabilen Elon Musk, şimdilik kayıpların derinleşmesini önlemiş gibi görünüyor. Dogecoin (DOGE) bir süre daha 0,264 ile 0,294 dolar arasında hareket etmeye devam edebilir.

Dört saatlik grafikte Dogecoin (DOGE)’in çizdiği bir azalan üçgen de bulunuyordu. DOGE 0,27 bölgesini aşarak bunu da kırmış oldu. Belki de Elon Musk, teknik analize kafa yormaya başlamıştır. Zamanlaması bu kadar harika bir paylaşım başka bir şekilde açıklanamaz. Kısa vadede yükselişin devam edebilmesi için 0,3 doların kalıcı desteğe dönüşmesi gerekiyor. Yarın için Bitcoin (BTC) fiyatında negatif beklenti ağır bastığından dolayı kısa vadede Dogecoin (DOGE) yatırımcıları ciddi kazanç fırsatları bulamayabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar