Son Dakika! Binance Bu Altcoine Destek Açıkladı! Müjde Bu Tarihte!

Popüler altcoin ve platformu için Binance yeni destek duyurusunu yaptı. Tarih belli oldu.
16:05
5 Ocak 2023
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto para piyasalarının en büyük oyuncusu Binance yeni bir duyuru paylaştı ve müjdeyi verdi. Buna göre popüler bir altcoin artık BNB Chain kullanıcıları tarafından da erişilebilir olacak. Bu durum daha DeFi platformu için daha fazla likidite ve yerel tokeni için daha fazla yükseliş anlamına gelebilir. Peki müjdenin detayları neler?

İçerik Rehberi

Trader JOE (JOE)

Günlük aktif kullanıcı sayısı bakımından dünyanın en büyük akıllı sözleşme platformu olan Binance müjdeyi verdi. Mart ayı sonuna kadar DeFi platformu Trader Joe, Joepegs NFT Pazaryeri, BNB Chain’e genişleyecek. BNB Chain kullanıcıları, birinci sınıf dijital koleksiyonları keşfetmenin keyfini çıkarabilecek ve Joepegs NFT Marketplace’i kullanarak yeni NFT koleksiyonlarının lansmanına katılabilecek ve Merkezi Olmayan Finans alanındaki en verimli AMM olan Liquidity Book’u kullanarak trade yapabilecek.

Trader Joe’daki Crypto Fish Kurucu Ortağı şunları söyledi;

“Joepegs NFT Marketplace ve Trader Joe DEX’in BNB Chain‘de konuşlandırılması yılın ilk çeyreği bitmeden tamamlanacak. BNB Chain dünyanın en popüler blockchainlerinden biridir ve şu anda 1 milyonun üzerinde aktif günlük kullanıcı tabanına sahip 1.400’den fazla dApp’e ev sahipliği yapmaktadır ve Trader Joe deneyimini bu gelişen ekosisteme sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz.”

BNB Chain Büyüme ve Operasyon Direktörü Alvin Kan ise şunları söyledi;

“Trader Joe DEX ve Joepegs NFT Marketplace’in eklenmesi, topluluğumuza sunulan teklifleri büyük ölçüde geliştirecektir. Birinci sınıf dijital koleksiyonları keşfetme ve takas etmenin yanı sıra yeni NFT koleksiyonlarının lansmanına katılma olanağı, topluluğumuz için büyük bir avantajdır. BNB Chain’in verimliliği ve güvenliğinin, Trader Joe DEX ve Joepegs NFT Marketplace’in kullanıcı dostu teklifleriyle birleştiğinde, daha geniş NFT ve DeFi ekosistemi için büyüme ve başarı sağlayacağına inanıyoruz.”

JOE Token

Güne %2 artışla devam eden JOE Token yaklaşık 46 milyon dolarlık piyasa değerine sahip. Maksimumu arzının %65’i dolaşımda ve günlük işlem hacmi 2 milyon dolara yükselerek %64 oranında arttı. Bu müjde fiyata henüz beklenen katkıyı göstermedi. Ancak hem Arbitrum hem de BNB Chain desteğiyle bir sonraki boğa piyasalarında JOE Token iyi bir ivme yakalayabilir. Avalanche dahil 3 büyük ağda çok daha fazla kullanıcı ve likidite potansiyeline sahip olacak. Fiyat son 30 günde 0,132 dolar ile 0,1955 dolar arasında hareket etti. ATH seviyesine ise 5 dolara aştığı 2021 yılında ulaştı.

Trader Joe’nun Likidite Defteri, swaplarda düşük ücretler ve likidite sağlayıcılar için konsantre likidite sağlama imkanı sunuyor. Volatilite ayarlı dinamik bir ücreti kontrol eden yeni tasarlanmış bir volatilite akümülatörüne ve likiditenin yoğunlaşmasını sağlayan ayrıştırılmış bir mimariye sahiptir. Elbette her DeFi platformu gibi hacklenebilir ve teknik olarak değeri sıfıra gidebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar