X


SICAK GELİŞME: Coinbase Pro, CHZ, KEEP ve SHIB’i Listeledi

20:08
15 Haziran 2021

ABD’nin lider kripto para borsası Coinbase Pro, önde gelen kripto para birimlerinden Chiliz (CHZ), Shiba Inu (SHIB) ve Keep Network’ü (KEEP) listelediğini açıkladı. Coinbase’in listelemesi ile beraber üç kripto para birimi de yükselişe geçti

Coinbase Pro, SHIB, CHZ ve KEEP’i Listeledi

Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla SHIB %25, CHZ %18, KEEP ise %21 yükseliş elde etmiş durumda. Üç kripto para birimi henüz listelenmedi ve şu an sadece borsaya para yatırma işlemleri açıldı. 17 Haziran tarihinde yeterli likiditenin sağlanması durumunda ise üç kripto para da listelenecek.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

3 Kripto Para İçin Hangi İşlem Çiftleri Listeleniyor?

Coinbase Pro tarafından yapılan açıklamada işlem çiftlerinin CHZ-USD, CHZ-EUR, CHZ-GBP, CHZ-USDT, KEEP-USD, SHIB-USD ve SHIB-USDT olacağı vurgulandı.

Coinbase Pro özellikle IPO sonrasında kripto para listelemelerinde oldukça hızlandı. Borsanın son zamanlarda listelediği kripto paralar arasında Polkadot (DOT), Gitcoin (GTC), Enzyme Token (MLN), Amp (AMP), Dogecoin (DOGE), Internet Computer (ICP), Cartesi (CTSI), iExec (RLC), Mirror Protocol (MIR), Tellor (TRB), Tether (USDT), Ampleforth Governance Token (FORTH),1inch (1INCH), Enjin Coin (ENJ), NKN (NKN), Origin Token (OGN), Ankr (ANKR) Curve DAO Token (CRV), Storj (STORJ), Cardano (ADA), SushiSwap (SUSHI), Polygon (MATIC) ve  SKALE (SKL) yer alıyor.

Coinbase Pro’nun listelemelerinin yarattığı yükseliş etkisi piyasanın yatay seyrettiği anlarda bile ortaya çıkıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar