Shiba Inu 2022 Yılına Umutla Bakıyor: SHIB Gelecek Projeleri ve Yorumlar

Shiba Inu, 2022 yılında geliştirmekte olduğu projelerini hayata geçirme amacıyla büyük önem veriyor.
22:27
11 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Medyaya yansıyan raporlara göre Shiba Inu (SHIB), 2022’de biraz daha çekici ve parlak görünmek adına kripto para piyasasındaki kullanım durumlarını geliştirmeye hazırlanıyor. Piyasadaki önemli faktörlerden volatilite, kripto para projelerinde ne kadar büyük bir yer tuttuğuna bakılmaksızın Shiba Inu için önümüzdeki yıl şüphesiz bir görünüm hedefliyor.

Shiba Inu Yeni Yıla Yılına Hazır

Shiba Inu, 2022 yılında geliştirmekte olduğu projelerini hayata geçirme amacıyla büyük önem veriyor. Birçok yatırımcı, kullanım durumlarına göre belirli kriptolara ilgi duyuyor. SHIB’in yeni planı, uzun vadeli kullanıcı tabanlı çekicilik elde etmek için olumlu bir gelişme adımı getirebilir. SHIB fiyatı, genel piyasa trendi dolayısıyla satış baskısı gördü ve düşüş eğilimi izledi. Ancak önümüzdeki yılın başlarında herhangi bir zamanda toparlanması için umut gözüküyor.

Şaşırtıcı bir şekilde şaka ve spekülasyon olarak ortaya çıkan bir projenin yolun başlarında vizyonunu değiştirmesi sık görülen bir durum değildir. Shiba Inu, kullanım senaryolarını oluşturmanın yanı sıra şu anda kendi metaverse’ü Oshiverse‘i oluşturuyor. Shibarium, Shi, Shibanet, The Decentralized Shiboshi Game, Incubator ve yakın gelecekte ortaya çıkacak birçok Shiba Inu projesi geliştirilme aşamasında bulunuyor.

Ryoshi Yorumu

Bu bağlamda Shiba Inu geleceğe umutla bakıyor ve yatırımcıların çekici kripto parası olması adına operasyonlarını sürdürüyor. Shiba Inu kurucu ortağı Ryoshi, önümüzdeki dönemde Shiba Inu yatırımcılarına birçok müjde verdi. Yukarıda bahsedilen projelerin yanı sıra SHIB, meme coin kategorisinden sıyrılmaya çalışıyor.

Shiba Inu, hali hazırda birçok büyük kripto para borsasında listeleniyor. SHIB topluluğunun en büyük isteği ve çabası ise Robinhood borsasının varlığı listelemesi üzerine kuruldu. 2021 yılında inanılmaz bir performans ortaya koyan SHIB, 2022 yılı için proje ve çalışmalarıyla ön plana çıkıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Hasdyria
    1 sene önce

    Shiba al unut arkana yaslan

    22