GALA Teknik Analizi: GALA Token Grafik Yorumları ve Kritik Fiyat Seviyeleri

Uzman analistlerin görüşlerine göre bir toparlanma aşamasının doğrulanması adına fiyatın 0.56 dolar direncini aşması gerekiyor.
18:13
11 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler kripto para birimi GALA, genel olarak yükseliş eğilimini koruyor ve küçük düzeltme aşaması 0.5 fibo seviyesinden desteğini alıyor. GALA fiyatı, bu yazının kaleme alındığı sırada gün içerisinde %6’nın üzerinde yükselişle 0.52 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor.

GALA, Yükseliş Trendini Koruyacak Mı?

Uzman analistlerin görüşlerine göre bir toparlanma aşamasının doğrulanması adına fiyatın 0.56 dolar direncini aşması gerekiyor. Önemli teknik noktalardan biri ise GALA’nın güçlü destek sağlayan 20 günlük EMA olarak kaydedildi. GALA token, son 24 saatlik zaman diliminde 953.4 milyon dolarlık bir işlem hacmine sahip ve bu %11’lik bir düşüşü temsil ediyor.

GALA grafikleri, 0.5 fibo düzeltme seviyesine gelirken buradaki birkaç düşük fiyat reddetme mumu ile birlikte yoğun talep baskısı gözler önüne serildi. Bunun yanı sıra token, bayrak modelinden yukarı yönlü bir kopuş sağlamayı başarsa da fiyat hala en yakın yatay direnç seviyesi olan 0.56 dolar ila 0.575 dolar noktasını geçmek için mücadele ediyor.

Grafik Yorumları

GALA fiyatı 20, 50, 100 ve 200 EMA seviyelerine göre yükseliş trendini koruyor. Ayrıca RSI bu küçük düzeltme aşamasında bile tarafsız bölgenin üzerinde kalmaya devam etti. GALA/USD 4 saatlik grafik verilerine göre artan bir üçgen modeli göze çarpıyor. Bu formasyonun boyun çizgisi 0.56 dolar noktasında ve yatırımcılar, fiyatın bu genel direnci geçmesini beklerken potansiyel fırsatları değerlendirmek istiyor.

MACD göstergesinin çizgileri tarafsız bölgenin eşiğinde ve orta çizginin üzerine çıkma girişimini sürdürüyor. Sonuç olarak, teknik analiz verileri olumlu bir havaya işaret eden GALA token’da yatırımcılar yükseliş modelinin onayı için bekliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar