reklamı kapat

Roger Ver, Bitcoin Düşmanı Nouriel Roubini’ye Karşı!

Roger Ver ve Nouriel Roubini bir etkinlikte kripto paraları tartışacak.
19:00
5 Ekim 2019

Kripto para sektörünün en tanınan isimlerinden birisi olan ve aynı zamanda Bitcoin Cash‘in önde gelen isimlerinden olarak görülen Roger Ver, yeni yaptığı bir duyuruda Bitcoin (BTC) düşmanı Nouriel Roubini ile karşı karşıya geleceklerini vurguladı.

Ver aslında kendisi de Bitcoin’i (BTC) pek sevmeyen ve Bitcoin Cash’i tercih eden birisi olmasına rağmen, kripto para karşıtı kişilere yönelik bunu savunma görevine sahip olduğunu ifade etti.

Ver, yayınladığı tweet’inde ”Roubini’nin Twitter’da yaptığı gibi kendisinin mantıklı yorumlarını engellemeyeceğini” de dile getirdi. Daha önce 2018 yılının Ekim ayında bir araya gelen iki isim, Nouriel’in Roger Ver’i bloklaması ile tartışmaya son vermişti.

Roger Ver ve Nouriel Roubini’nin karşı karşıya etkinlik ise 14 ile 16 Ekim tarihleri arasında Londra’da gerçekleşecek ve tartışmanın odak noktası kripto paraların başarılı olup olmayacağı şeklinde açıklandı.

Bitcoin Bir Balondur!

Nouriel Roubini bundan önce BitMEX CEO’su Arthur Hayes ile de canlı yayında bir münazara gerçekleştirmişti. Roubini’nin kripto paralar ve Bitcoin hakkındaki en büyük eleştirisi ise bunların tamamen balon olması. Bitcoin ağını Kuzey Kore’den bile daha merkezi ve otoriter olarak ifade eden Roubini, lider kripto paranını bütün balonların annesi ve babası olduğunu da vurgulamıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun