X


Ripple’ın Çalışan Sayısı 530’u Aştı!

Ripple'ın küresel çaptaki çalışan sayısı 534'e yükseldi.
09:00
18 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük blockchain tabanlı ödeme firmaları arasında gösterilen ve aynı zamanda XRP kripto para biriminin de üreticisi olarak bilinen Ripple, hiç durmadan genişlemeye ve büyümeye devam etmekte. Ripple, endüstri çapı büyüme planı doğrultusunda küresel çapta 530 çalışana kadar ulaştı.

Aralık ayında yapılan yeni işe alımlar ile dünya çapındaki Ripple elemanı sayısı 534’ü buldu. Geçtiğimiz tarihlerde altı stratejik noktada ofis açan Ripple, aslında bütün kıtaları ve bölgeleri kaplamak istediğini kanıtlamıştı. Craft.co isimli analiz firması tarafından yayınlanan verilere göre, şirket hala birçok alanda genişlemeye devam ediyor.

ABD, İngiltere, Singapur, Brezilya ve Hindistan gibi birçok önemli bölgede ofis açan Ripple, sahip olduğu çok fazla çalışan ile de ödeme sistemini değiştirmek adına hızlı hareket edebiliyor. Ripple çok fazla çalışana sahip olsa da çalışanlarının mutluluğundan ve memnuniyetinden de feragat etmiyor. Yapılan anketlerde 110 çalışanın memnuniyet konusunda 5 üzerinden 4,8 gibi etkileyici bir oylama yaptığı görülmekte.

XRP’de Düşüş Sürüyor

Toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi XRP ise bütün bu gelişmelere rağmen sert çakılmasını sürdürmekte. XRP’nin son 2 yılın en düşük seviyesine gerilemesi birçok yatırımcıyı endişlelendirdi ve düşüşün nerede biteceği bilinmiyor. Ünlü kripto para analisti Jacob Canfield ise XRP için 0,10 dolara kadar düşüş olabileceğinin altını çizdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar