X

Ripple’da 3 Kritik Gelişme! Yeni Rekor Geldi! İşte Analistlerin Kısa Vadeli Fiyat Beklentisi

Ripple (XRP)-SEC davası devam ederken, şirket uzun vadede XRP fiyatını yeni zirvelere çıkaracak projelere imza atıyor.
16:00
6 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Ripple (XRP)-SEC davası devam ederken, şirket uzun vadede XRP fiyatını yeni zirvelere çıkaracak projelere imza atıyor.

Ripple: NFT, SEC Davası ve Zincir Üstü Veriler!

RippleX geliştiricileri, NFT sistemini değerlendirmek için XRP Ledger üzerinde testler gerçekleştirdi. Her biri 20 NFT üreten 71 milyondan fazla hesap Ledger üzerinde test edildi ve test başarıyla sonuçlandı. Ripple, aynı zamanda SEC’e karşı devam eden davada ekibine iki yeni avukat ekledi. RippleX geliştiricileri, NFT işlemlerinin işlevselliğini belirlemek için birçok test gerçekleştirdi. Güncel verilere göre, 70,6 milyon hesaba ek olarak, bir milyon yeni hesap oluşturuldu. Teklifler, ağ üzerinde işlem olarak kaydedildiğinden, Ripple Ledger toplam 20 milyon NFT için test edildi. Ripple, saniyede 751’lik bir hız oranı sundu. XRP ödemeleri ve NFT işlem çifti için hız, saniyede 1.064 ile nispeten daha yüksekti.

Ripple’ın geliştirme kolu, XRP Ledger’ın NFT’ler için XLS-20’yi destekleme yeteneğine güvendikleri sonucuna vardı. Kripto veri şirketi Santiment’teki analistler, XRP’nin geçen haftaki düşüşte diğer altcoinlerin çoğundan daha iyi dayandığını belirtti. İlginç bir şekilde, XRP ağı benzersiz adreslerde patlama yaşıyor. XRP blok zincirinde etkileşime giren benzersiz adreslerin sayısı, Şubat 2020’den bu yana ilk kez 200.000’i geçti. XRP, iki buçuk yıldan fazla bir süredir ilk kez aktif adresler açısından en yüksek aktivite seviyesine ulaştı. Ripple’ın rakiplerine karşı performansı bunun bir sonucu olabilir.

XRP, Kısa Vadede Bu Seviyeye Ulaşabilir

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple’a açtığı davada heyecan verici bir gelişme yaşanıyor. Ripple, SEC’in XRP satışı yoluyla yasadışı menkul kıymet teklif ettiği iddialarına karşı şirketi savunmak için ekibe iki yeni avukat ekledi. Kellogg Hansen avukatları Kylie Chiseul Kim ve Clayton J. Masterman, Ripple‘ın ekibine eklediği iki yeni avukat. Tipik olarak, yeni avukatların eklenmesi, yasal işlemlerin uzatılabileceğini ve davanın beklenenden daha uzun süre devam edebileceğini gösteriyor.

XRP, an itibariyle 0.32 dolardan işlem görüyor. FXStreet’teki analistler, XRP fiyatının 0.28 ila 0.38 dolar arasında bir aralık oluşturduğunu ve altcoin’in alım fırsatı sunduğunu belirttiler. Analistlere göre, XRP fiyatı kısa vadede 0.38 dolara yükselebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar