X

Reef Yatırımcılarını Heyecanlandıran Gelişme: Dev Borsa, REEF Listeleyeceğini Açıkladı!

REEF, bu kripto para borsasında işleme açılıyor.
12:19
18 Ekim 2021

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük üçüncü kripto para borsası KuCoin, REEF listeleyeceğini duyurdu. Dev borsa, popüler kripto paranın listelenme duyurusunu resmi sitesinden açıkladı.

KuCoin, REEF Listeliyor

Dev kripto para borsası KuCoin, Reef Coin listelemesini kamuoyuna duyurdu. Ülkemizde bir hayli popüler hale gelen kripto para, KuCoin borsanında işleme açılacak. REEF yatırımcıları, beklediği listelenme haberlerini almaya başlıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Kripto para ekosisteminde büyük borsa listelenmeleri, ilgili kripto paraya ilginin yoğunlaşmasını ve hareketli saatler yaşanmasına neden oluyor. REEF, Türk kripto para yatırımcıları arasında bir hayli popüler. Kripto uzmanları, fenomenleri ve ünlüleri Reef Coin’i sıklıkla gündeminde bulunduruyor.

Bunun yanı sıra Reef, yaklaşık 7 ay önce 0.0584 dolara dokunarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. ATH seviyesinin %50 gerisinde işlem gören Reef, bazı uzmanlara göre potansiyel barındırıyor. REEF, son 24 saatte %4’lük düşüş ile 0.028 dolardan alım satım işlemi görüyor. Ayrıca momentum eksikliği 24 saatlik işlem hacmi rakamlarından onaylanıyor.

Reef Nedir?

Reef, zincirler arası alım satım hizmet sağlayan Polkadot üzerine inşa edilmiş bir DeFi platformudur. Projenin amacında bir getiri motoru ve akıllı bir likidite toplayıcı yer alıyor. Proje üzerindeki çalışmalar 2020’nin ikinci yarısında başladı. Reef, likiditeyi toplar ve otomasyon sağlar. Bununla birlikte mevcut alım satım platformlarıyla ilgili dezavantajları gidermeyi amaçlamaktadır.

Reef, yeni yatırım stratejilerine ayak uydurmakta zorlanan DeFi kullanıcılarının sorunlarını çözmek adına tasarlanmıştır. Şirket ayrıca bazılarının DeFi protokollerini kullanılamaz hale getirdiğini iddia eden Ethereum blok zincirinde görülen yüksek işlem ücreti sorununun çözümü üzerine çalışmalarını sürdürüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar