X


Popüler Analistin İddialı Tahminleri: Bu 3 Altcoin 100 Kat Artabilir!

Piyasanın popüler analistlerinden olan Joe Parys, 3 altcoin biriminin önümüzdeki günlerde 100 kat artabileceğini ifade ediyor.
14:15
10 Ocak 2022

Kripto para yatırımı yapmaya ilk başlayanların büyük çoğunluğunun hayali parasını 100’e katlamak oluyor. Ancak her zaman ifade ettiğimiz gibi kripto para yatırımı yaparken yatırımcının kendi araştırmasını yapması ve kaybetmekten korkmayacağı bir miktar ile işlemlerini gerçekleştirmesi büyük önem taşıyor.

Öte yandan analistler de kendi takiplerinde olan ve gelecekte artış yakalama potansiyeli olduğunu düşündükleri kripto para birimlerini takipçileriyle paylaşıyor. Piyasanın popüler analistlerinden olan Joe Parys de 100 kata kadar artış yaşayacağına inandığı 3 altcoin birimini takipçileri ile paylaştı.

Pulse X (PLS)

Analiste göre 100 kat artış potansiyeli olan PulseX, aslında PulseSwap projesinin yeniden markalaşması ile ortaya çıkan bir kripto para birimi. Pulse X, Pulse Chain üzerindeki PRC 20 tokenlerini birbirleri ile değiştirmenize imkan sunacak. Yapılan açıklamalara göre sistem Ethereum köprüleri üzerinde takas yapmaya çok benzer şekilde çalışacak ancak aynı zamanda kullanıcılara, bir ağdan diğerine kripto paraları Pulse X ile işlem yapma imkanı da sunacak.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bu noktada proje Sacrifice adını verdikleri bir sistem sunuyor ve kullanıcılara likidite sağlamaları halinde PLS ödülleri veriyor.

VLAUNCH (VPAD)

VLaunch, blockchain alanındaki önde gelen düşünce liderleri tarafından desteklenen türünün ilk çok zincirli launchpad’i olarak tanımlanıyor. VLaunch, sektördeki 180’den fazla influencer ile aktif olarak etkileşim kurarak yaklaşan lansman projeleri ve topluluk için değer yaratmaya odaklanıyor.

Analiste göre VPAD kripto piyasasında çok güçlü duruyor. Bu kripto para birimi 0,8 dolardan yaklaşık 1,84 dolara kadar yükseldi. Ayrıca analiste göre VPAD ATH seviyesinin de çok uzağında değil ve hala çok iyi kazanç getirme potansiyeline sahip.

Launch My NFT

Analistin listesindeki son proje olan Launch My NFT, web tabanlı, rastgele oluşturulmuş en büyük NFT launchpad paneli olarak tanımlanıyor. Yapılan açıklamalara göre tokenlar 10 gün içinde piyasaya sürülecek ve bu da yatırımcılara ilk olma fırsatı sunuyor.

Launch My NFT, insanların kendi NFT’lerini başlatmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor Açıklamalara göre bunu yapmak bazen zorlu bir sürece sebep olabiliyor ve bahsi geçen proje de bu süreci kolaylaştırmayı hedefliyor. Ayrıca kullanıcılar NFT’lerini Solana, Polygon veya Ethereum blok zincirinde başlatabilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar