X


Polygon (MATIC) Yorumları: Uzmanlara Göre Bu Altcoin Yüzde 18.000 Artış Kaydedebilir

Polygon, kırılma noktasına yaklaşırken, yatırımcıları altcoin'in aya çıkmasını bekliyor.
18:34
11 Ekim 2021

Polygon (MATIC), fiyatı yaklaşık dört aydır konsolidasyon aşamasının ardından devasa bir yükseliş modeline yol açıyor. Polygon, kırılma noktasına yaklaşırken, yatırımcıları altcoin’in aya çıkmasını bekliyor.

MATIC Fiyatı Yükseliyor

Popüler kripto para MATIC, yükseliş flaması modeli ile pozitif bir görünüm sergiliyor. Aralık 2020 ile Mayıs 2021 arasındaki gerçekleşen %18.650’lik artış, bayrak direğini oluştururken konsolidasyon dönemi flamayı yarattı. Bu model, bayrak direğinin yüksekliğini ölçerek 1.543 dolardaki kırılma eklenerek belirlenen 287 dolara %18.650’lik yükseliş sinyali veriyor. Analistlerin bu tahmini oldukça çılgınca gelse de kripto para topluluğu bu tür artışları sıklıkla tanık oldu.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra çok daha mutevazı bir yaklaşım olarak uzman analistler %100 artışla 3.09 dolarlık yeni bir ATH belirlenmesini bekliyor. Teknikler, Polygon için büyük kazançlar sağlıyor. Bu görünüm olumlu olsa da RSI, MATIC fiyatının son zamanlarda 44.95 seviyesini bördüğünü ve sıçrama için hazır olduğunu gösteriyor.

Polygon, Aralık 2020’nin sonlarında yukarı yönlü hareketine başlamadan önce aynı engeli aşmıştı. RSI, MATIC fiyatının mayıs 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana oluşanazalan tren çizgisinin üzerine sıçrayabilirse bir boğa rallisini onaylayacak.

Teknik Veriler

Bunun yanı sıra MACD, toparlanan bir seyir izliyor. Zincir içi ölçümler MATIC’in yukarı yönlü eğilimini doğrularken dirençlerin zayıflığını gösteriyor. Ayrıca GIOM modeli, MATIC fiyatının önündeki engellerin zorluk derecesinin düşük olduğunu kaydetti.

1.74 doların üzerinde belirleyici bir günlük mum, 211 milyon MATIC token satın alan 33.710 adresi satın alma hareketine itecek ve satış tarafındaki baskıyı hafifletecek.

Öte yandan Polygon için 365 günlük MVRV modeli, %66,8 civarında seyrediyor. Bu zincir içi ölçüm, geçtiğimiz yıl MATIC satın alan yatırımcıların kâr/zarar içinde olup olmadığını belirler. Yüksek bir MVRV rakamı, çok sayıda yatırımcının kârda olduğunu ve satış yapmayı düşündüğü sonucunu çıkarır. %66 nispeten yüksek olsa da MATIC için MVRV geçmişi, %146 ve %350 gibi rakamları gördü.

Sonuç olarak teknik resim incelendiğine MATIC için yukarı yönlü bir hareket bekleniyor. Uzman analistlerin görüşleri ve fiyat beklentileri farklı olsa da genel görünüm boğa koşusu.

Sorumluluk Reddi: u yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar