X

Cem Yılmaz’dan NFT Dünyasına İlginç Sürpriz!

Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, NFT koleksiyonunu takipçilerinin beğenisine sundu.
17:10
11 Ekim 2021

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde NFT dünyasına adım atarak gündemi yakalayan ünlülerden olmuştu. OpenSea platformunda koleksiyonunu sergileyen Yılmaz, bugün Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile NFT alıcılarına ilginç bir sürpriz yaptı.

Cem Yılmaz’dan İlgi Çekici Teklif

Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, NFT koleksiyonunu takipçilerinin beğenisine sundu. OpenSea pazar yerinde NFT’lerini sergileyen Cem Yılmaz, popülarite kazanan NFT alanına hızlı giriş yaptı. Cem Yılmaz, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada siyah beyaz NFT’sini alanların ömür boyu CMYLMZ gösterilerine giriş hakkı sağlayacağını belirtti.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

NFT popülaritesi ünlülere sıçradı. NFT trenine atlayan son isimlerden olan Cem Yılmaz, kendi portresini temsil eden ikonu OpenSea platformunda sergiliyor. Söz konusu siyah beyaz NFT ise 1.05 Ethereum fiyatla koleksiyonda yer alıyor. Yani 3.745 dolarlık bir alım, Cem Yılmaz gösterilerine iki kişilik kombineye sahip olabilecek.

NFT Sektörü

Non-fungible token olarak kripto para ekosistemine kendini tanıtan bu alan, henüz yeni olmasına rağmen milyar dolarlık değerlere ulaştı. NFT sektörü, dijitalleştirilmiş sanat ürünlerini temsil ederken birçok ünlü, sanatçı, sporcu, youtuber ve sosyal medya fenomeni bu alana dahil oldu.

Coincodex verilerine göre NFT token’larının toplam değeri 26 milyar dolar. Bu token’ların öne çıkan en popüleri ise Axie Infinity (AXS) olarak göze çarpıyor. AXS, bir yılda %124.900 oranında artarak yatırımcılarına inanılmaz kazançlar sağladı.

Cem Yılmaz, popüler ve renkli kişiliği dolayısıyla kripto para sektörünün enleri haline gelen NFT sektörüne dahil olarak önemli bir adım attı. Yılmaz, OpenSea platformuna ekim ayında kayıt olurken kısa sürede 11’i aşkın NFT oluşturdu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar