X


SuparRare Coin Nasıl Alınır?

SuparRare Coin Nasıl Alınır?
14:00
11 Ekim 2021

SuperRare Coin (RARE), platformun yerel kripto para birimidir ve Ethereum ağında opere edilir.

SuperRare (RARE) Nedir?

SuperRare, 90 milyon dolar değerindeki dijital sanat eserleriyle sektörde popülaritesini artıran bir NFT platformudur. SuperRare, çekirdek ekibinin sanatçıları SuperRare NFT’ler olarak ortak bir akıllı sözleşmede eserlerini paylaşmaları için onaylanan 1.0 sürümünden ortaya çıktı.

SuperRare 2.0, platformda bağımsız olarak çalışan vitrinler ve sanatçıların eserlerini basması, tanıtması ve doğrudan koleksiyonculara satması için bağımsız para basma sözleşmeleri sunar. SuperRare, merkezsizlik, ağın sahipliği ve yönetimini topluluğa dayandırır. SuperRare 2.0, temel platform parametrelerini denetleyen, topluluk hazinesinden fon tahsis eden ve ağ, protokolde önerilen iyileştirmelere oy veren merkezsiz bir DAO’dur.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

SuperRare, üç temel sorunu 2.0 sürümü ile ele alır. Tek bir ekip, ölçekli bir sanat ekosistemi için elverişli değildir. NFT sanat ekosistemi çok katılımcılıdır ve tüm koleksiyonu tüm koleksiyonunu yönetmenin bir yolu yoktur. SuperRare, sanat ve sanatçıları seçebilen, satışları teşvik edebilen, müzayedeler düzenleyebilen ve komisyon toplayabilen SuperRare’de bağımsız olarak işletilen vitrinler olan SuperRare Spaces’ı tanıttı.

RARE Coin Nereden Alınır?

SuperRare Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. RARE Coin; Binance platformunda RARE/BTC, RARE/BNB, RARE/USDT ve RARE/BUSD paritelerinde işlem görüyor. RARE Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 3.28  dolardan alım satım işlemi görüyor.

SuperRare Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de RARE Coin satın alabilirsiniz. RARE/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. RARE/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından RARE Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar