X

Polygon (MATIC) Fiyat Analizi: Popüler Kripto Para Patlamaya Yakın Mı?

MATIC, yükselen bir üçgen formasyonu oluşturarak artış trendini hızlandırmak adına girişimlerini sürdürüyor.
17:34
19 Ekim 2021

Popüler kripto para Polygon (MATIC), bir üçgen modeli oluşturarak bir kırılmaya yaklaşıyor olabilir. Uzmanlar, potansiyel parabolik fiyat hareketi beklediği kripto paralar listesinde MATIC‘e yer veriyor. Bununla birlikte önemli destek ve direnç noktaları, yükselişin anahtarı olarak lanse ediliyor.

MATIC Grafikleri

MATIC, yükselen bir üçgen formasyonu oluşturarak artış trendini hızlandırmak adına girişimlerini sürdürüyor. Bu teknik oluşum, ilk yüksek ve düşük salınım arasındaki mesafeyi kırılma noktasına ekleyerek belirlenen %61’lik yükseliş ile MATIC 2.75 dolara kadar tırmanabilir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bu fiyat hareketi, mevcut konumdan %80 oranında kazancı ifade etmektedir. Ancak bu rallinin onaylanması adına 1.71 dolarlık seviyenin güçlü bir momentumla aşılması koşulu bulunmaktadır. 1.71 dolar bariyerinin bir destek zemini olarak yeniden test edilmesi, ikincil bir onay görevi görerek MATIC fiyatı için yeni bir yükseliş trendinin başladığını doğrulayacaktır.

Kripto para piyasası katılımcıları, Polygon boğalarının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.75 doları kırma şansına sahip olması için 2.21 dolarda konumlanan direnç noktasının kırılması gerekmektedir. Öte yandan MATIC fiyatının 1.71 dolar bariyerini aşması için %14’lük bir yükseliş hareket izlemesi bekleniyor. Bu girişimin reddedilmesi durumunda yükselen üçgenin eğim çizgisi 1.21 dolara kadar geri çekilmeler kaydedilebilir. Aşağı yönlü fiyat hareketinin devamında MATIC fiyatı kritik olarak lanse edilen 1.01 dolarlık destek noktasına düşebilir.

MATIC Fiyat Performansı

Popüler kripto para MATIC, 1 Ocak 2021 tarihinde 0.017 dolardan işlem görüyordu. Kısa sürede yüzde 294.000 yükseliş kaydeden MATIC, uzmanların artış hareketinin devamını beklediği kripto paralar arasında yer alıyor. MATIC, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 1.48 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar