X


Piyasadaki Yön Belirsizliği Devam Ediyor: Analist, Bitcoin’de Kritik Fiyat Seviyelerine İşaret Etti!

Kripto para analisti Tone Vays, Bitcoin'in ayı piyasasına girmediği ve yüksek oranlı değer artışlarına devam edeceği yönündeki beklentisini dile getirdi.
12:30
26 Ocak 2022
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Kripto para analisti Tone Vays, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolar fiyat seviyelerinden kaydettiği değer kayıplarına karşın, yukarı yönlü trendin bitmediği ve lider kripto para biriminin değer artışlarına devam edeceği yönündeki beklentisini dile getirdi.

Analist, Bitcoin’deki Güncel Görünümü Yorumladı

Yeni Youtube yayınında Vays, hala ana trend yönünün yukarı olduğunu ve Bitcoin‘in ayı bölgesine girmediğini söyledi. Bitcoin’in değer artışlarına devam edeceğini ifade eden analist, yalnızca 28.805 dolar fiyat seviyelerinin kırılması durumunda ayı piyasasına girildiğini kabul edeceğini belirtti.

Analist Tone Vays, El Salvador’un Bitcoin’i yasal para birimi kabul etmesinin ve kurumsal ölçekteki yatırımcıların sayısındaki ciddi artışın yükseliş dönemine işaret ettiğini dile getirdi.

Kripto Para Analistinin BTC’de Orta Vadeli Fiyat Beklentisi

Mevcut piyasa koşullarının ve ekosistem bazlı gelişmelerin kripto para piyasasına yukarı yönlü bir yol çizeceğini söyleyen Vays, geniş çaplı zaman dilimindeki yükseliş yapısının devam ettiğini ve lider kripto para birimi Bitcoin’in orta vadede yeni bir ATH kaydedilebileceğini belirtti. Analist, yukarı yönlü trendin korunması adına 28.805 dolar fiyat seviyelerinin kritik olduğunun altını çizerken piyasanın toparlanması ile birlikte de 100.000 dolar fiyat beklentisinin yeniden gündeme geleceğini söyledi.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar