X


Peter Brandt’den Çok Sert XRP Yorumu

Ünlü analist Peter Brandt yine XRP yatırımcılarını eleştirdi.
17:13
24 Haziran 2020

40 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan ünlü emtia ve kripto para analisti Peter Brandt, bir kere daha toplam piyasa değerine göre en büyük dördüncü kripto para birimi XRP’yi çok sert bir şekilde eleştirdi. Daha önce yaptığı XRP analizleri ve tahminleri nedeniyle XRP yatırımcılarının diline dolanan Brandt, oldukça sivri dili ile de tanınıyor.

Brandt, XRP Yatırımcılarını Eleştirdi

Yaptığı Bitcoin analizlerinde çok nadiren yanılan ve bu sebeple kripto para sektöründe de tanınan Brandt, XRP fiyatında sert düşüşler öngördüğünü ifade ederek Ripple topluluğunun açık hedefi haline gelmişti. Yaşanan tartışmalar sonrası XRP’ye düşman olan Brandt, bunun açık bir dolandırıcılık olduğunu düşünüyor.

Bitcoin hakkında yılda 1 veya 2 defa tweet attığını ifade eden Brandt, çok fazla troll ile karşılaştığını vurguladı. Buna karşın XRP hakkında tweet atmasının temel sebebinin bunun manipülasyon ile yükseltilen bir dolandırıcılık olması olduğunu vurgulayan Brandt, XRP yatırımcılarının “salakça cevaplarını” görmekten keyif aldığını ve bundan eğlendiğini ifade etti.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

XRP şu sıralar pek iyi bir performans gösteremiyor ve Bitcoin karşısında son 2,5 yılın en düşük seviyesine geriledi.

XRP/USD teknik analizi önümüzdeki günlerde de XRP yatırımcılarını zor anların beklediğini gösteriyor ve Brandt da buna katılıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar