X


Peter Brandt Ethereum (ETH) Yatırımcılarını Uyardı: Bu Oluşuma Dikkat!

Uzun zamandır emtia yatırımcısı olan Peter Brandt Ethereum (ETH) grafiklerinde düşüş sinyali olabileceğini ifade etti. 
11:50
21 Eylül 2021

Neredeyse kırk yıldır yatırım işinde olan bilgili emtia yatırımcısı Peter Brandt yaptığı son açıklamalarda, Ethereum (ETH) grafiğinde oluşan Head and Shoulders paternini değerlendirdi.

Head and Shoulders ve Ethereum

Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda öncelikle kendisinin bir kripto par düşmanı olmadığını dile getiren Brandt, ikinci en büyük kripto para Ethereum’da oluşan Head and Shoulders (H&S) paternini ele alıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Önemli ismin açıklamalarına göre bu oluşum, fiyatın tersine döneceğine işaret ediyor olabilir. Ancak Brandt kendisinin ETH’da çok büyük bir düşüş beklemediğini dile getirerek sorumluluğu reddettiğini de ifade etti.

Yine de Brandt, Ethereum yatırımcılarının bu oluşum karşısında temkinli olmaları gerektiğini düşünüyor.

Buna ek olarak Brandt, Ethereum‘un gelecekte Bitcoin‘den önemli ölçüde daha iyi performans göstermesini beklediğini ifade etmişti.

Ethereum Fiyatı

Yaşanan son düşüş ile birlikte 2.800 dolara kadar gerileyen Ethereum son 1 ayda %5 ve son 1 haftada %4 değer kaybetti. Şu anda ise Ethereum’un oldukça önemli bir seviye olan 3.000 doları elinde tutmak için çabaladığı görülüyor.

Piyasada yaşanacak genel bir toparlanma ise ETH’un 3.200 dolara doğru harekete geçmesini sağlayabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar