X


Paribu’da Yaşanan Sorunların Sebebi Ravencoin (RVN) Mi?

RVN rekor kırdı, Paribu'da sorunlar yaşandı.
12:09
20 Şubat 2021

Kripto para birimlerinde artışların gerçekleşmesi ile kripto para borsaları yoğunluklar sebebiyle çeşitli aksaklıklar yaşamaya devam ediyor. Binance gibi uluslararası borsaların yanı sıra zaman zaman BtcTurk ve Paribu gibi Türk borsalarında da sorunlar yaşandığı görülüyor.

Paribu Çöktü Mü?

Bugün Türk kripto para borsası Paribu’ya kullanıcılar erişemedikleri için çeşitli sorunlar yaşadıklarını dile getirdi. Özellikle mobil uygulamada yaşanan sorunlar sebebiyle zor durumda kaldıklarını ifade eden kullanıcıların içini rahatlatacak herhangi bir açıklama ise henüz yapılmadı.

Buna ek olarak Paribu’da yaşanan sorunların Ravecoin’in (RVN) büyük yükseliş yaşadığı ana denk gelmesi akıllarda soru işareti oluşmasına sebep oldu.

Ravencoin Fiyatı

RVN, bugün yaşadığı büyük artış ile 0,09 dolar seviyesinden 0,25 dolar seviyesine kadar yükseldi. Ravencoin’in 24 saat içinde %100’ün üzerinde artış yaşadığı görülüyor.

Buna ek olarak Ravencoin’in Şubat ayı başında 0,02 dolar bandında işlem gördüğünü ve dolayısıyla 20 günde çok büyük bir yol kat ettiğini de belirtmek gerekiyor.

RVN coin yatırımı olan ve Paribu’yu kullanan yatırımcılar ise bu yükseliş sebebiyle Paribu’nun özellikle hamle yaptığını ifade ediyor.

Bunların yanında şu anda Paribu’nun çalışır durumda olduğunu ve kullanıcıların işlem yapabildiğini belirtmek gerekiyor.

Konuyla ilgili açıklama geldiğinde yazımız güncellenecektir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
 • mehmet
  5 gün önce

  Kesinlikle bir is dönüyor… Ne zaman yükselse bir coin, sistem bloke ediliyor, raven´in yükseldiginde 20 bin lira kar ettim ve satmak istedim, tam bu arada sistemi kapattilar, açildiginda ana paramdan eksi 4 bin liraya kadar düstüm, toplamda 24 bin lira kayip? Paribu bu ve diger kar paylarini kurduklari bir sistem üzerinden cebemi indiriyor diye insanin aklina bir soru gelmiyor degil! Eger bu durum böyle degilse, o zaman adam gibi bir sistem yapin, sonra biz borsayiz deyin!!!

  0
 • Murat
  1 hafta önce

  CİMER’e sikayet ettim Paribu’yu sürekli bu sekilde insanları tuzaga düsürüyor kapanacak insallah yakın tarihte.

  2