X


Bread Coin Nasıl Alınır?

Bread Coin nedir, nasıl alınır?
11:27
20 Şubat 2021

BRD, tüketicilere Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimlerini satın almanın ve korumanın en basit ve en güvenli yolunu sağlamayı ve blok zinciri ile etkinleştirilmiş finansal hizmetleri mobil nesle getirmeyi amaçlayan küresel bir şirkettir.

Bread (BRD) Nedir?

BRD aynı zamanda büyük kuruluşlar için yeni bir Blockchain altyapı platformu olan Blockset’in de üreticisidir. 2015 yılında kurulan ve merkezi İsviçre’nin Zürih kentinde bulunan BRD, SBI Holdings, Ripple, bankacılık, FinTech ve blok zincirine odaklanan diğer yatırımcılardan 56 milyon USD toplayan girişim destekli bir şirkettir. BRD’nin kripto uygulamaları 170 ülkede hem iOS hem de Android için mevcuttur.

Dünya çapında 5 milyondan fazla müşterisiyle BRD, koruma altında tahminen 6 milyar USD kripto varlığı biriktirdi ve bildirildiğine göre günlük tüketiciler için en hızlı büyüyen Blockchain destekli finans uygulamalarından biri haline geldi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 BRD token’ı, BRD uygulamasında indirimli alım satımlara ve diğer sadakat programlarına ve ödüllere olanak tanıyan bir sadakat ve ödül token’ıdır.

Platformun açıklamalarına göre Bread, kredi kartı, bir Bitcoin ATM’sinde şahsen satın alımlar veya bir borsadan Bitcoin satın alma gibi çeşitli yöntemler kullanarak Bitcoin satın almayı kolaylaştırıyor. Ayrıca Bitcoin’lerin Bitcoin Cash, Ethereum ve çok sayıda ERC20 token’ına dönüştürülmesini de destekliyor.

kripto para ekosistemini herkes için erişilebilir hale getirmeyi hedefleyen Bread uygulamasını, deneyimli kullanıcıların beklediği güvenlik ve gizlilikten ödün vermeden, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini kullanmaya başlamanın en kolay yolu olacak şekilde tasarladığını belirtiyor.

BRD ise Bread platformunun yerel kripto para birimi olarak nitelendiriliyor ve CoinMarketCap verilerine göre 20,292,406 dolar işlem hacmi ile 632. sırada yer alıyor. Yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,2286 dolar ile işlem gören BRD coin, Bitcoin karşısında da 0.000004120 BTC ile işlem görüyor. Bu noktada BRD coin’in 24 saatlik işlem hacminin 1,524,002 dolar olduğunu belirtmek gerekiyor.

Bunlara ek olarak Bread Coin tüm zamanlar rekorunu 6 Ocak 2018 tarihinde 3,44 dolar ile kırarken dip seviyeyi de 5 Kasım 2020 tarihinde 0,0469 dolar ile gördü. Ayrıca şu anda dolaşımda 88,733,978 Bread Coin bulunuyor ve Bread coin’in toplam arzının 88,862,718 olduğu ifade ediliyor.

BRD Coin Nereden Alınır?

BRD Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

Bread Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından BRD Coin’in işlem gördüğü Bitcoin (BTC) alarak BRD işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar