X


OMG Network Coin Yüzde 390 Arttı! Ama Tehlike Çanları Çalıyor!

OMG Network Coin ciddi artış gösterdi ancak bazı sorunlar var.
13:15
3 Ekim 2021

Arbitrum, Optimism ve daha bir dizi ölçeklendirme çözümü kripto para piyasalarına girdi. OMG Network (OMG) bunu yapan son blockchain oldu. Ethereum ölçeklenebilirliğini iyileştirme için geliştirilen proje bugünlerde oldukça ilgi gören layer2 çözümüdür.

OMG Network (OMG)

Birçok proje ölçeklenebilirlik sorununa çözüm üretmeye çalışıyor. Bugünün popüler ismi ise yaptığı fiyatlamayla OMG Network (OMG) oldu. Optimistic rollup ile ölçeklendirme yapan OMG Network (OMG) kısa süre önce Enya ile ortaklık kurdu. Boba ağının geliştiricisi olan Enya bu ortaklığı ile gaz ücretini düşürmeyi, işlem hacmini iyileştirmeyi ve akıllı sözleşme yeteneklerini genişletmeyi amaçlıyor.

Ağda stake edilen miktar bir hafta gibi kısa bir sürede %209 arttı. Boba ağının bu performansından OMG token da payını aldı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Nisan-Mayıs döneminde güçlü bir ralli yapan OMG, piyasanın genel düşüşünden fazlasıyla etkilendi. Temmuz ayında toparlanmaya başlayan fiyat o günden beri %390 arttı. Bu hafta ise fiyatın yukarı yönlü seyri ciddi ivme kazandı ve son yılın zirvesi aşıldı. OMG hali hazırda 17,3 dolara kadar çıktı. Fiyat 2018 başında 25 doları görmüş ve sonraki yıllarda 15 doları aşamamıştı.

Yükselişin Devam Etmesi İçin

Bir kripto paranın fiyatı ile onunla etkileşime giren cüzdanların arasındaki ilişki DAA grafiğinde izlenir. Aşağıda gördüğünüz gibi aktif adresler düşüş eğiliminde ve fiyat üzerinde baskı artabilir.

Alıcıların OMG token için ilgisi azalıyor. Bunun devam etmesi halinde fiyat yeniden yönünü aşağıya çevirebilir. Biriktirilen OMG miktarı da hızla azalmakta. Yani ciddi kar satışlarının geldiğini görüyoruz. Son 3 hafta içinde birikim cüzdanların 5,21 milyon (zirve) OMG token bulunuyordu. Bugünlerde token miktarı 109 bin seviyelerine kadar gevşedi. Elinde orta ve uzun vadeli hedefler iççin OMG tutan cüzdanların sayısı sıfırlanmadı ancak güçlü cüzdanların tepe olduğunu düşündüğü rakamdan ciddi satışlar yaptığını anlamak güç değil.

Tüm bu veriler ışığında OMG önümüzdeki günlerde bir geri çekilmeye yaşayabilir. Bu ihtimalin ortadan kalkması için çok ciddi satın alma baskısı oluşması gerekiyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar