X

Ünlü Analist; Bu 4 Altcoin Düşüş Trendinden Çıktı! Yeni ATH’lar Kapıda mı?

Ünlü kripto para analisti bu 4 altcoin'in düşüş trendinden çıktığını ve artış için hazır olduğunu söyledi.
13:46
3 Ekim 2021

Kripto para analisti ve trader Scott Melker, Solana, FTX Token ve diğer iki kripto varlığın düşüş trendlerinden çıktığını belirtti.

Solana (SOL) Yeni ATH İçin Hazır

Yayınladığı yeni bir YouTube videosunda tahminlerini paylaşan Melker, 105.000 YouTube abonesine akıllı sözleşme platformu Solana‘nın (SOL) son piyasa çöküşünden çıkmasının ardından tüm zamanların en yüksek seviyesini tekrar ziyaret etmeye hazır olduğunu söyledi.

Solana’nın gelecekteki fiyat hareketleri hakkında tahminde bulunan Melker şunları söyledi;

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Solana bu [azalan] mavi çizgiyi kırdı, destek olarak yeniden test etti, yukarı çıktı, hedef burada tüm zamanların en yüksek seviyelerindeydi.”

FTT’de %51’lik Artış

Ünlü analistin listesinde ikinci sırada, kripto türevleri borsası FTX‘in yardımcı token’ı olan FTT yer alıyor. Melker’e göre FTT, yedi günün en düşük seviyesi olan 48 dolardan güçlü bir şekilde sıçramasının ardından yükselişini sürdürmeye devam edecek.

FTT şu anda bir dirençle karşı karşıya. Bu direncin kırılması ve bu seviyenin (55 dolar) üzerinde bir günlük kapanış fiyatı daha da yukarılara taşıyacak.”

Melker’in grafiğine göre, FTT için ilk hedef 63 dolar. Ardından boğalar bu seviyeyi kırmayı başarırsa, FTT tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 85 doları hedefleyebilir. Bu da şu anki 56 dolardan %51’in üzerinde bir potansiyel hamleye işaret ediyor.

MATIC ve FTM

Melker’in listesinde 3. sırada hem FTT hem de SOL‘un ayak izlerini takip ettiğini söylediği Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) yer alıyor.

“MATIC, şu anda o mavi çizgiyi kırıyor. Aynı fikirdeyim.”

Melker’in grafiği, MATIC‘in bir sonraki direncine 1,70 dolarda bir ralli için hazırlandığını ve 1,31 dolarlık fiyatından yaklaşık %30’luk bir kazancı temsil ettiğini gösteriyor.

Akıllı sözleşme platformu Fantom (FTM) ise analistin radarındaki son kripto para birimi oldu. Melker’e göre, FTM de diyagonal direncini kırdı ve şimdi toparlanmaya hazırlanıyor.

Kripto analistinin grafiğine göre, FTM‘de ilk hedef 1,94 dolar. İçeriğin kaleme alındığı sırada FTM 1,40 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Dolayısıyla Melker’in hedefine göre bu hedef %30’luk bir artışı temsil ediyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar