OKEx, OKB İçin Dört Yeni Ortaklık Kurdu

Özet

  • Malta merezli borsa, hizmet token’ı OKB için 4 yeni ortaklık kurdu...
12:00
24 Kasım 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Yapılan son açıklamalara göre Malta merkezli kripto para birimi borsası OKEx, hizmet token’ı OKB için hardware kripto para cüzdanı Ledger dahil olmak üzere dört yeni şirketten destek aldı.

22 Kasım’da Cointelegraph’ın paylaştığı OKEx tarafından yapılan resmi bir basın açıklamasına göre Ledger, Vietnam merkezli OTC işlem platformu Aliniex, gelenkesel para birimi ve kripto para birimleriyle işlem yapılmasına olanak tanıyan borsa Bvnex ve dijital Blockchain ile çalışan perakendeci Cryptomall ile ortaklık kuruldu.

Kripto İşlemleri Ana Akıma Geliyor

Yapılan açıklamalara göre bu ortaklıklar, OKB ekosistemini ana akıma entegre etmeyi ve küresel kullanıcı tabanı için OKB’yi daha kapsamlı hale getirmeyi amaçlıyor. Ayrıca bu hamle ile OKB’nin, Ledger’in hardware kripto para cüzdanı, Aliniex ve Bvnex’de listeleneceği belirtildi. Öte yandan Aliniex borsasında Vietnam Dongu (VND) ile dijital para birimi alınıp satılmasını sağlayan OKB/VND işlem çifti de sunulacak.

Bununla beraber Blockchain’deki işlem kayıtlarını tutan bir piyasa olan Cryptomall artık OKB’yi kabul edecek ve böylece OKEx kullanıcılarının 1 milyondan fazla ürüne erişmesi sağlanmış olacak. Ayrıca OKEx’in operasyon şefi Andy Cheung, bu ortaklıkların “OKB’nin fayda sağlama alanını genişleterek, yatırımcıların tüm dünyada kripto para birimi piyasalarına katılmalarını kolaylaştıracağını” dile getirdi.

OKEx’in Diğer Gelişmeleri

OKEx bundan yaklaşık bir yıl önce, Tether (USDT) vadeli işlem alım satım işlemlerini başlatmayı planladığını açıklamıştı. Konuyla ilgili detayları bu haberimizde sizlerle paylaşmıştık. Ayrıca borsa, 100 kata kadar kaldıraçlı vadeli işlem sözleşmesi sunmayı planladığını da belirtmişti.

Ekim ayı sonlarında ise OKEx, Kakao bağlı kuruluşu Ground X tarafından geliştirilen global bir Blockchain platformu olan Klaytn‘a katıldığını duyurdu. Borsa, bu ortaklığı istikrarlı bir Blockchain ekosistemi kurmak ve Blockchain endüstrisinde farklı ağlara ve portföylere bağlanmak için bir fırsat olarak nitelendirdi.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI