Oasis Network (ROSE) Performansı İle Göz Kamaştırıyor! Teknik Analiz ve Kritik Seviyeler

ROSE, bir dönüm noktasının ardından piyasada en iyi performans gösteren varlıklardan olmayı başardı.
16:59
27 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasası toparlanmaya devam ederken pozitif bölgede işlem gören altcoin’ler arasında sivrilenler oldu. ROSE, bir dönüm noktasının ardından piyasada en iyi performans gösteren varlıklardan olmayı başardı. Bununla birlikte Oasis Protocol, Twitter’da 100.000 takipçiyi geçtiğini duyurdu.

ROSE Nedir?

Oasis Network, Oasis Labs tarafından geliştirilen, güvenli ve özel veri paylaşımı ile kontrolü sağlayan merkezsiz bir blok zinciri ağıdır. Ağ, yerel varlığı olarak ROSE’u kullanıyor. ROSE, protokolün konsensüsünde stake ve delegasyon için işlev görürken aynı zamanda ağ işlem ücretlerini ödemenin bir yoludur.

Bunların yanı sıra blok zincirinin iki ana bileşeni vardır. İlki merkezsiz bir doğrulayıcı grup tarafından çalıştırılan, ölçeklenebilir ve güvenli bir algoritma olan fikir birliği katmanıdır. İkincisi ise çok sayıda paralel çalışma zamanını barındırmak için tasarlanmış paratime katmanıdır.

ROSE 0.4 Dolara Yükselir Mi?

Oasis Network (ROSE), bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.37 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. Teknik göstergeler ROSE’un piyasada iyi performans gösterdiğini ve rallinin önümüzdeki seanslarda devam edebileceğini işaret ediyor.

MACD çizgisi birkaç saat önce pozitif bölgeyi geçmeyi başarırken RSI 67 seviyesiyle aşırı alım bölgesine yakınlığını korudu. Piyasa momentumunun korunması durumunda ROSE gün sonunda 0.40 dolarlık psikolojik seviyeyi geçebilir. Bununla birlikte direnç bölgesinin kırılması ile 0.44 dolara kadar varan bir fiyat hareketinin önü açılabilir. ROSE, CoinGecko verilerine göre piyasa değeri sıralamasında 102. konumda yer alıyor. Henüz ilk 100’e giremeyen ROSE, rallinin devamı senaryosunda ilk 100’deki yer alarak yeni bir kilometre taşını geride bırakabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar