Oasis Network Coin Nedir?

Oasis Network, DeFi sektörünü veri odaklı değiştirmeyi hedefleyen bir projedir.
18:38
13 Aralık 2020
Okuma Süresi: 2 Dakika

Oasis Network (ROSE), gizlilik odaklı ve açık finansmana sahip bir blockchain projesidir. ROSE, veri ekonomisinin yanı sıra açık finansman ve gizli işlem kapasitesini bir araya getirerek diğer blockchain ağlarında olmayan bir şeyi gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Oasis Network, DeFi sektörünü yeniden tanımlamanın yanı sıra Tokenleştirilmiş Veri isimli yeni bir dijital varlık oluşturmayı da amaçlıyor. Kullanıcıların bu sayede kendi verilerini kontrol edebilmeleri ve bununla ilgili geliri birinci elden alabilmeleri mümkün olabilir. Daha sonra elde edecekleri Oasis Network Coin yani ROSE ödülleriyle de ağda staking yapabilecekler.

Oasis Network (ROSE) Nedir?

Oasis Network Coin, ağın kendi kripto para birimi olarak biliniyor. Kullanıcılar kendi verilerini tokenleştirip bundan ROSE tokeni şeklinde gelir elde edebilecekler. Buna ek olarak ağdaki işlemler de ROSE aracılığıyla yapılıyor.

ROSE Coin Yorum

ROSE kesinlikle son dönemin en çok konuşulan kripto para birimlerinden birisi oldu. ROSE Coin toplam 10 milyar arza sahip ancak sirkülasyonda şu an için 1,5 milyon ROSE bulunuyor. ROSE, 240. kripto para birimi olmanın yanı sıra 24 saat içerisinde 15 milyon dolarlık hacim elde etti.

Oasis Network Coin Nasıl Alınır?

ROSE  Coin  tam olarak nasıl alınır?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • ROSE  Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Binance USD’yi yani BUSD’u işaretleyin.
  • BUSD aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten BUSD sekmesini seçerek, arama butonuna ROSE  yazın ve altta açılan ROSE/BUSD çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “ROSE  AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek ROSE Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar