X


Mobox Coin Nasıl Alınır?

Mobox Coin Nasıl Alınır?
18:09
24 Ağustos 2021

Mobox Coin (MBOX), MOBOX platformunun yerel yardımcı kripto parasıdır. MBOX, platformda gerçekleştirilen işlemlerin tahsisi, bonuslar, teşvikler ve oylamada kullanılır.

Mobox (MBOX) Nedir?

Mobox (MBOX), en iyi yield farming DeFi’yi NFT’lerle birleştirir ve ekosistemi geliştirmek adına ücretsiz bir oyun platformu sunar. Binance Akıllı Zincir üzerinde opere edilen MOBOX, NFT’ler için çapraz zincir ve platform işlevselliğini bir arada kullanarak NFT formuyla çalışabilirliği kanıtlar.

MBOX, aşağıda belirtilenler için kullanılan platformun yerel kripto para birimidir:

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.
  • NFT oyun platformu aracılığıyla işlemlerin gerçekleştirilmesi
  • Platform bonuslar ve teşvikler
  • Kaynakların nasıl tahsis edildiğini belirlemek adına yönetim oyları

MOBOX’un kurucuları 2018’den bu yana dApp alanında çalışmaktadır. Akıllı sözleşmeleri kodlama konusunda zengin bir deneyime sahip olan ekip, dApp’lerinde 4 milyar doların üzerinde işlem gerçekleştirdi. MOBOX, uluslararası bir ekiple dünya çapında topluluklar yarattı.

MOBOX platformu, 6 Nisan 2021’de toplam 1 milyar token arzı ile piyasaya sürüldü. MOBOX Coin’lerin %51’i topluluğa, %21’i topluluğa katkıda bulunanlara %8′, stratejik ortaklara ve %20’si ekibe tahsis edildi. Platform ücretlerinin %80’i otomatik geri alım ve yakım için dizayn edilen benzersiz bir akıllı sözleşme ile MBOX Coin’leri yakmak için kullanılır.

MBOX Coin Nereden Alınır?

Mobox Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. MBOX Coin; Binance platformunda MBOX/BTC, MBOX/BNB, MBOX/USDT ve MBOX/BUSD paritelerinde işlem görüyor. Mobox Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 4.12  dolardan alım satım işlemi görüyor.

MBOX Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de Mobox Coin satın alabilirsiniz. MBOX/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. MBOX/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından MBOX Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • Evahir
    1 ay önce

    9.06 dan aldik 6.9 seviyelerine dustu bekletecek mi

    1