Mina (MINA), BitTorrent (BTT), Radio Caca (RACA) ve HOLO Fiyat Tahminleri!

Popüler altcoinler kritik bölgelere geldi. Ani fiyat hareketlerine hazırlıklı olun!
23:18
20 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto para piyasaları Bitcoin öncülüğündeki negatif görünümünü devam ettiriyor. BTC gün içinde 45.500 dolar seviyesine kadar gevşedi. Uzun süredir 50.000 doların üzerine çıkamayan fiyat daha derin dipler yapmak için fırsat kolluyor olabilir. Yıllık kapanışa az bir süre kala mevcut belirsizlik durumu yatırımcıları tedirgin ediyor. Peki Mina (MINA), BitTorrent (BTT), Radio Caca (RACA) ve HOLO için fiyat tahminleri neler?

Mina (MINA)

Birçok altcoinde olduğu gibi Mina (MINA) içinde dört saatlik grafikte fiyatlar hareketli ortalamaların altına sarktı. Yatırımcılar artan satış baskısını destekler şekilde RSI’ı nötr bölgenin altına çekiyor. Aşırı satış bölgesine yaklaşan RSI, 34 seviyelerinde bulunuyor.

MACD negatif ve eğer fiyat 3 doların altına sarkarsa 2,88 seviyesine kadar düşerek yeni bir dip yapabilir. Yatırımcıların 3,04 dolar FIB bölgesini yakından izlemesi yararlı olabilir.

BitTorrent (BTT)

Toplam market büyüklüğü 2,16 trilyon dolar seviyesine kadar gevşedi. Bitcoin piyasa hakimiyeti ise bir süredir neredeyse sabit. BTT ise yazı hazırlandığı sırada 0,00259 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Hareketli ortalamaların altında seyreden fiyat düşen trenddeki konumunu devam ettiriyor. RSI nötr bölgeye yakın.

MACD negatif ve satıcıları baskın konumunu koruyor. Fiyat 0,002526 seviyesini kaybederse 0,0023 dolara kadar yeni bir düşüşle karşılaşabiliriz. Bitcoin yönünü yukarıya çevirmeden fiyatın toparlanması pek mümkün görünmese de ani bir atak için 0,0028 direnci belirleyici olacaktır.

Radio Caca (RACA)

Binance listelemesi gelecek mi? BLOK ve RACA yatırımcıları bir süredir en büyük kripto para borsası tarafından listelenmeyi bekliyor. Ciddi fiyat katalizörü olacak bu gelişme, negatif piyasa koşullarında yatırımcılara kısa vadeli güzel kazançlar getirebilir. Bu yüzden listeleme haberine karşı gözünüzü dört açmanız gerekiyor.

Fiyatın yeniden yükseliş trendine girebilmesi için 0,00272 doların üzerinde fiyatlanması gerekiyor. Eğer bir listeleme haberi gelirse 0,0059 dolara kadar ani hareketle izlenebilir.

Holo (HOT)

HOT fiyatı 0,007448 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Satış baskısı nispeten azalmış durumda ve kısa vadeli hareketli ortalamalar yeniden kazanıldı. MACD yeniden pozitif, eğer Bitcoin izin verirse kısa süreli yukarı yönlü hareketler yaşanabilir.

FIB 0,007772 seviyesinin yeniden kazanılması 0,0084 dolara kadar yeni bir kanal açabilir. Orta vadede 0,0094 ve 0,011 dolar hedefleri yerini koruyor. Fiyatın buradan aşağıya salması durumunda 0,0067 dolara kadar yeni bir dip bölge hedeflenecektir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar