X


Mike Novogratz, Cardano’yu “Tuhaf Bir Kült” Olarak Tanımladı! Hoskinson’dan Yanıt Gecikmedi!

Mike Novogratz, Cardano ile ilgili açıklamalarda bulundu.
17:55
14 Haziran 2021

Ünlü milyarder Mike Novogratz, Zack Guzman ile gerçekleştirdiği söyleşide Cardano (ADA) hakkında yorumlarda bulundu. Milyarder isim Cardano’yu “tuhaf bir kült” olarak tanımladı.

Mike Novogratz’ın Cardano Hakkındaki Görüşleri

Yahoo Finance’ten Zack Guzman, başarılı iş adamı Mike Novogratz ile bir röportaj gerçekleştirdi. Guzman Twitter üzerinden röportajdan kesitler paylaşırken Mike Novogratz’ın Cardano ile ilgili sözlerini yayınladı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Milyarder iş insanı Mike Novogratz, Cardano topluluğunu “tuhaf bir kült” olarak adlandırdı. Novogratz’ın bu ifadeleri Cardano geliştiricilerini şoke etti. Tecrübeli iş adamı Cardano ve kripto topluluğu hakkında şunları kaydetti: “Cardano, bu topluluğu yaratmak adına bazı çalışmalar yürüttü. Cardano gibi projelerin uzun vadede yolu uzun. Bu gibi kripto paralar, topluluğa hitap ediyor. Bitcoin, bize bir nesne ile kitleleri hareket geçirmeyi gösterdi. Artık değerli olan kod değil sosyal ilgidir. Burada önemli olan artık markadır.”

Milyarder iş adamı, ADA ve DOGE topluluklarını karşılaştırdı. Novogratz, insanların Dogecoin değerini tartışabileceklerini ancak hiciv fikrine karşı çıkamayacaklarını aktardı.

Cardano CEO’sunun Novogratz’a Cevabı

Öte yandan Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Novogratz’ın sözlerine şöyle cevap verdi: “Mike Novogratz’ın konuşmasını tercüme etmeme izin verin. Novogratz, uygun bir fiyat ve piyasa değerinin manipülasyondan başka bir yolla elde edilemeyeceğini söylüyor. Adil, şeffaf ve toplululuk tarafından yönetilen kripto para birimleri kült’tür. Bunu hatırlatacağım Mike.”

Popüler kripto para ADA, gün içerisinde %11’in üzerinde artış kaydederek önemli bir sıçramaya imza attı. ADA, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 1.58 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Cardano, 16 mayıs tarihinde 2.46 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar