reklamı kapat

Michael van de Poppe, Rekor Kıracak Altcoin’i Açıkladı

Ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, bir altcoin'e dikkat çekti.
21:12
15 Temmuz 2020

Tanınmış kripto para analistlerinden Michael van de Poppe, altcoin çılgınlığı henüz başlamamış olsa da yaptığı teknik analize göre bir altcoin’in yakın zamanda rekro gibi bir yükseliş elde edebileceğini vurguladı. Son günlerde en çok yükselen kripto paralar Chainlink ve Cardano gibi gözükse de Michael van de Poppe bu altcoin’in onların yükselişini geride bırakabileceğini düşünüyor.

VeChain Rekor Kırabilir

Analist, kendi Twitter hesabından yaptığı açıklamada teknik analize göre VeChain’in (VET) lider kripto para birimi Bitcoin karşısında önemli bir yükseliş elde edebileceğini ifade etti. VET’in ilerleyen tarihlerde bir kırılma ile 250 ile 255 SATS  seviyesine kadar yükseleceğini ifade eden Poppe, bunun için 210 SATS seviyesinin kırılması gerektiğini belirtti.

VeChain son 24 saat içerisinde %8 yükseliş elde etti ve 19. sıraya yükselmeyi başardı. Mevcut BTC değeri 211 SATS olan VET’in bu noktanın üzerinde kapanış elde etmesi ise analistin ifade ettiği rekorun gelmesini sağlayabilir.

Yine de son günlerde oldukça sessiz olan Bitcoin’in bu yükselişi baltalaması mümkün. Eğer Bitcoin fiyatı önemli bir hareketlenme yakalarsa VET’in yerine çakılacağını görmemiz olası gözüküyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.