X


Efsanevi Analist, Rekor Kıran Kripto Parayı Yorumladı

Peter Brandt, son günlerde rekor üstüne rekor kıran kripto para grafiğini yorumladı.
18:21
15 Temmuz 2020

Bitcoin ile ilgili fiyat tahminleri ile son yıllarda adından çok fazla söz ettirmeyi başaran efsanevi kripto para ve emtia analisti Peter Brandt, geçtiğimiz günlerde başka bir kripto para birimini yorumlamış ve haklı çıkmıştı.

LINK Yapması Gerekeni Yaptı

Kripto para piyasasının yaşadığı inanılmaz durgunluğa ve konsolidasyona rağmen Chainlink (LINK) tam anlamıyla rekor üzerine rekor kırdı. 8 dolar seviyesinin üstüne kadar çıkarak bütün kripto para piyasasının dikkatini üstüne çeken LINK, Peter Brandt’ın daha önce de radarına takılmıştı. Brandt yükseliş öncesi yaptığı açıklamasında bunun yükselen üçgen formasyonuna girdiğini vurgulamıştı.

Ünlü analist yeni yayınladığı açıklamasında ise LINK’in harika bir görüntü sergilediğini ve tam anlamıyla yapması gerekeni yaptığını vurguladı. LINK bu yazının kaleme alındığı an itibariyle ise hala yükseliyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Son 24 saat içerisinde %10 artış elde eden LINK yeniden 8 dolar seviyesinin üstüne çıktı ve an itibariyle en büyük 9. kripto para birimi olarak görülüyor. LINK’in bu fiyat yükselişi Binance Coin’in de 10. sıraya gerilemesine yol açtı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar