reklamı kapat

Sıra Chainlink’te: Rekorlar Üst Üste Kırılıyor 

Son zamanlarda kripto para birimlerinin rekor üzerine rekor kırdıklarına şahit oluyoruz. 
15:22
4 Temmuz 2020

Piyasa hacmi bakımından en iyi 13. kripto para birimi olan Chainlink (LINK) Glassnode verilerine göre, son zamanlarda üst üste rekorlar kırdı. Bu rekorların bazıları 24 saatlik zaman dilimi içinde kırılırken bazıları daha geniş zamanlara ait. Ancak rekorlarla birlikte her ne kadar LINK’ın temelleri güçleniyor olsa da kripto para biriminin bir düşüş eğiliminde olduğunu görüyoruz.

Kırılan Rekorlar

Yapılan açıklamalara göre borsalarda LINK’e yatırılan mevduat miktarı diğer temel unsurlarla birlikte %738.3 arttı. Analiz firması Glassnode, LINK transferleri ve borsalara yatırılan mevduatlardaki  ani artışlarla ilgili Chainlink temel göstergeleri hakkında yeni veriler paylaştı.

Elde edilen verilere göre borsalarda LINK’ yatırılan mevduat miktarı son yirmi dört içinde yüzde 738,3 arttı. Böylece geçtiğimiz yıldan bu yana görülmeyen yeni bir rekor seviyesi kırılmış oldu.

Bunun yanında borsalardaki LINK miktarının da arttığı ifade ediliyor. Borsalardaki LINK miktarı 3 ayın en yüksek seviyesine yükseldi ve endeks bir önceki yılın en yüksek seviyesi olan Mart 2020’nin ortalarında alınan değerle 1 yılın en yüksek seviyesini görmüş oldu. Son yirmi dört saat içinde borsalardaki LINK miktarı yüzde 1776 arttı ve şimdi önceki 33.496.270 LINK değerine göre toplam 92.999.386 LINK bulunuyor.

Bunların yanında aktif adres sayısı ve ortalama işlem hacmi de artan endeksler listesinde bulunuyor. Bu temel ilkelerin büyümesine bakılırsa yatırımcıların LINK’e olan ilgisi artıyor ve LINK şu anda en umut verici altcoin’lerden biri olarak nitelendiriliyor.

LINK’in son Başarıları

Blockchain platformu Chainlink yakın zamanda Çin ve Güney Kore’de iki büyük ortaklık imzaladı. Çin’in Blockchain Hizmet Ağı (BSN), Chainlink tarafından sağlanan oracle ağını entegre etme sözü verirken Güney Kore’ye gelince Chainlink, Kore makamları tarafından desteklenen FLETA Blockchain ağı ile bir ortaklığa vardı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.