X

Merkezi Olmayan Borsa ThorSwap 3,75 Milyon Dolar Topladı!

ThorChain büyümeye devam ediyor. Swap projesi 3,75 milyon dolar topladı!
23:30
5 Ekim 2021

Zincirler arası likidite protokolü ThorChain üzerine kurulu merkezi olmayan bir borsa olan ThorSwap, token satış turunda 3,75 milyon dolar topladı. Blockchain endüstrisindeki önde gelen girişim fonları özel token satış turunu destekledi. DeFi ekosisteminin hızla büyümesi ve kripto para yatırımcıları tarafından ilgiyle takip ediliyor olması birçok projenin hızla gelişmesine sebep oluyor.

ThorSwap 3,75 Milyon Dolar Topladı

ThorChain tabanlı DEX, ThorSwap özel bir token satışında 3,75 milyon dolar topladı. Finansman, THORChain‘de yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi de dahil olmak üzere geliştirme ve operasyonel kaynakları oluşturmada kullanılacak.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

True Ventures, Sanctor Capital, THORChain, Nine Realms, Proof Group, 0xVentures, Qi Capital ve birkaç girişim fonunun daha katılımıyla yapılan tur IDEO CoLab Ventures tarafından yönetildi. THORSwap şu anda Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB) ve ERC-20 ve BEP-20 tokenlarını destekliyor.

ThorChain Gelişiyor

ThorSwap’ın platformunu ölçeklendirmesine ve ThorSwap’ın anonim bir ekip üyesi olan “Cloudpleasr” denetimlerinden geçmesine yardımcı olacak. ThorSwap ekibi, ThorChain topluluğundan doğduğu için anonim kalır.

ThorSwap’ın ilk bağış toplama etkinliği yoğun ilgi gördü, Ekim ayında proje IDO ile daha fazla fon toplayı umuyor. ThorSwap‘ın IDO’su, THOR’u satmak için Thorstarter’da piyasaya sürülecek. Platform ayrıca THOR için token oluşturma etkinliğinin bu ay içinde planlandığını duyurdu.

THORChain (RUNE) yazı hazırlandığı sırada 8,82 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Piyasa değeri 2 milyar dolar sınırına dayanan token günlük 90 milyon fiyat hacmi oluşturuyor. Ağda kilitli varlıkların toplam değeri ise tam 179 milyon dolar, en büyük 100 kripto para arasında bulunan THORChain (RUNE) yeni projelerle sıralamasını hızla yükseltebilir.

RUNE, 18 Mayıs tarihinde ilk defa 20 doları aşarak ATH yapmıştı. Temmuz 22 tarihinde ise 3,8 dolar ile yılın en düşük fiyatı olan 1,6 dolara yaklaştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar