X


Merakla Beklenen Tokenlar İçin Ön Satış Başlıyor! Piyasaya Sürülüyorlar!

Beklenen gün geldi 15 ve 16 Eylül tarihlerine dikkat!
23:11
14 Eylül 2021

Ön satışlar bu yıl kripto para piyasasında çok fazla ilgi gördü. Özellikle fan token projeleri tarafların ve kripto para yatırımcılarının yoğun ilgisi sebebiyle hızla tükeniyor. Yarın ve sonraki gün heyecanla beklenen iki taraftar token ön satışa açılıyor. Socios tarafından yapılacak satışın yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Everton F.C. Fan Token (EFC)

Yarın (15 Eylül Çarşamba) Türkiye saatiyle 14:00’da Everton F.C. Fan Token (EFC) ön satışı açılacak. Socios üzerinden yapılacak ön satışta her kullanıcı birinci faz için maksimum 75 adet alım yapabilecek. Eğer talep az olursa ikinci tur 16:00’da yapılacak ve her yatırımcıya 100 adet EFC alma imkanı tanınacak. Token için belirlenen fiyat ise 2 pound olacak. Yaklaşık 23 TL yani 2,72 dolardan açılacak ön satışın ilk turda tamamlanması bekleniyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Toplam 500.000 adet Everton F.C. Fan Token (EFC) satışı yapılacak. Eğer ilk turda bu miktarda talep olursa saat 16:00’da ikinci tur aktif olmayacak. EFC almak isteyen yatırımcıların elinde CHZ tutması gerekiyor. Satışlar itibari para birimi cinsinden değil CHZ paritesinden yapılacak.

Aston Villa Fan Token (AVL)

Yarın ön satışı açılacak iki token da İngiltere futbol liginde mücadele ediyor. Bu yüzden ikisini satışı da pound cinsinden yapılacak. Perşembe günü (16 Eylül) Türkiye saatiyle 14:00’da Socios uygulaması üzerinden yapılacak ön satış işleminde fiyat yine 2 pound yani 2,77 dolar olacak. Fan token piyasasında ciddi bir pazar oluşturan Socios bu ön satışta da kullanıcılardan CHZ token kullanmasını isteyecek.

Dünya genelinde çok sayıda spor kulübü taraftarları ile daha sıkı iletişim kurabilmek, kulübe ek gelir sağlamak için kendi tokenlarını çıkarıyor. İşlem çiftleri aktifleştirildikten sonra genellikle ciddi fiyatlamalar yapan bu tokenlar ön satış fiyatlarını çoğu kez katlıyor. Bu yüzden çok sayıda kripto para yatırımcısı sınırlı adetlerle satışa alınan bu tokenları alabilmek için yoğun çaba gösteriyor.

Yarın ve sonraki gün yapılacak ön satış sebebiyle CHZ yaklaşık %4 yükseldi. Piyasa değeri 2 milyar dolara yaklaşan Chiliz (CHZ)’in satışlar aktif edildiğinde daha da yükselmesi bekleniyor. Token almak için Chiliz kullanmak zorunda olan yatırımcılar ciddi talep oluşturuyor. Günlük hacmi %34 artan CHZ son 24 saat içinde 0,348 dolara kadar yükseldi.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar