X


Mask Network Coin Nasıl Alınır?

Mask Network Coin Nasıl Alınır?
22:00
21 Temmuz 2021

Mask Network Coin, Mask Network protokolünün yönetim token’ıdır ve Web 2.0 ila Web 3.0 arasında köprü görevi görür.

Mask Network (MASK) Nedir?

Mask Network (MASK), kullanıcıların Twitter ve Facebook üzerinden şifreli mesajlar göndermesini sağlayan bir protokoldür. Esasen internet ile merkezsiz bir ağ arasında köprü görevi görür. Mask Network, ilk olarak Temmuz 2019’da Facebook ve Twitter kullanıcılarının sosyal medya platformlarındaki gönderileri şifrelemesine izin veren kullanım durumuyla birlikte piyasaya sürüldü.

Ardından Kasım 2020’de HashKey ve Hash Global tarafından ortak bir çalışmayla finansman turunda 2 milyon dolar topladı ve Digital Currency Group ve Fundamental Labs’ın katılımı ile Şubat 2021’de 3 milyon dolarlık yatırım daha aldı. Mask Network, Gitcoin hibe etkinliklerini doğrudan Twitter’dan finanse etme hizmetinin yanı sıra eşler arası ödemeler ve merkezsiz depolama fırsatı sunuyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca kullanıcıların kripto ödemeleri, merkezsiz finans, merkezsiz depolama, e-ticaret ve DAO’lar gibi dApp’leri mevcut sosyal ağların üzerinden geçiş yapmadan kullanmalarına izin veren merkezsiz bir portaldır. Mask Network, merkezsiz Applet ekosistemi olarak adlandırılır.

Mask Network, kullanıcıların çevrimiçin etkileşimlerine belirli düzeyde gizlilik ekleme imkanı tanır. Kullanıcıların arkadaşlarına şifreli mesajlar göndermesine, kripto para gönderip almasına, dosya paylaşımına ve dApp’lerle etkileşime girmesine merkezsiz düzeyde izin verir.

MASK Coin Nereden Alınır?

MASK Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. MASK Coin; Binance platformunda MASK/BNB, MASK/BUSD ve MASK/USDT paritelerinde işlem görüyor. MASK Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 3.32 dolardan alım satım işlemi görüyor.

MASK satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen üç pariteden de MASK Coin satın alabilirsiniz. MASK/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. MASK/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından MASK Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar