X


MANA, HOT ve BTT: Kasım Ayı Nasıl Başladı, Hedefler Nereler?

Son zamanların popüler kripto para birimi MANA ve bir önceki rallinin yıldızları HOT ve BTT için Kasım ayı beklentileri...
20:00
1 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kasım kripto para birimleri için gayet iyi başladı. lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 60.000 dolarlık önemli destek üzerinde kalırken altcoin’lerde de yukarı yönlü hareketlerin olduğu görülüyor. Peki, son günlerin popüler kripto para birimi Decentraland (MANA) ve bir önceki rallinin yıldızlarından olan Holo (HOT) ve Bittorrent’te (BTC) son durum ne, fiyat beklentileri ne yönde?

MANA Yukarı Yönlü Performansı Devam Ettirecek Mi?

Bir metaverse coin’i olan MANA, son 24 saat içinde %12 artış kaydetti ve yazının kaleme alındığı an itibari ile 3.04 dolardan işlem görüyor. Öte yandan MANA, Facebook’un metaverse adımları ile ilgili yaptığı açıklamalarda sonrasında 4,9 dolara kadar yükselmiş ve kendi rekorunu kırmıştı.

Analistler ve uzman isimler Kasım ayında yaşanması beklenen rallide metaverse coin’lerinin hala ciddi artış potansiyelleri olduğunu düşünüyor. Bu noktada MANA için 3,5 doların şu an için bir direnç olabileceği ve sonrasında da 4 dolarda direnç ile karşılaşılabileceği düşünülüyor. Eğer dirençler kırılırsa MANA 5 doları görebilir.

Holo ve Bittorrent Fiyatları

HOT ve BTT 2021 yılının ilk yarısında yaşanan rallide oldukça iyi fiyat performansları sergiledi ancak sonrasında yaşanan düşüşlerde de gözle görülür geri çekilmeler yaşandı. Yazının kaleme alındığı an itibari ile HOT 0,0129 dolardan işlem görürken BTT’nin 0,0040 dolardan işlem gördüğü ifade edilebilir.

HOT ve BTT fiyatlarının geçmiş rallide birlikte hareket etmesinden dolayı HOT fiyatında yaşanan artışın bir süre sonra BTT’ye yansıma ihtimali olduğu düşünülüyor. HOT rekor fiyatını 5 Nisan’da 0,0315 dolar ile kırarken, BTT de rekorunu yine 5 Nisan’da 0,0142 dolar ile kırmıştı.

Dolayısıyla şu an için iki kripto para biriminin de yeni rekor için mesafeleri bulunuyor. Ancak yeni rekora ulaşılması iki kripto paranın da ciddi artışlar kaydetmesi anlamına gelecek.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar