X


Kriptometre’nin Bu Haftaki Konuğu: Kerem Tibuk

15:30
16 Kasım 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Her hafta Cuma günü saat 14:00’da yayınlanan Kriptometre’nin geçtiğimiz haftaki konuğu hepimizin Deniz Zeyrek’ti. Ebru Baki’nin moderatörlüğündeki programa BtcTürk CEO’su Özgür Güneri de yorumlarıyla katıldı.

Kriptometre’nin altıncı bölümünde “kripto paraların gündelik kullanımı” üzerine hoş bir sohbet gerçekleşti.

Dış politika haberciliği ve enerji diplomasisi alanında yoğunlaşan Zeyrek, dijitalleşmenin güven ortamını sağlamlaştıracağını düşünüyor. Güneri de “Eğer istediğiniz güvense Blockchain bunu sizin için getiriyor.” sözleriyle destekliyor.

Program içerisinde Zeyrek’in dikkat çeken sözlerinden biri de “Ben Bitcoin ilk çıktığında ileride de o sihrini devam ettireceğini düşünmüştüm.” oldu.

Öte yandan program sonunda BtcTürk’te nasıl hesap açılacağı da Özgür Güneri tarafından anlatıldı.

Kripto paraların gündelik kullanımlarıyla beraber birçok konunun konuşulduğu altıncı bölümü kaçırdıysanız buradan izleyebilirsiniz…

Kriptometre’nin yedinci bölümünde ise BtcTürk kurucusu Kerem Tibuk ve her bölümde olduğu gibi yorumlarıyla BtcTürk CEO’su Özgür Güneri yer aldı. Sevilen sunucu Ebru Baki’nin moderatörlüğünde gerçekleşen yeni bölümde “BtcTürk’ün kuruluş vizyonu ve Bitcoin’in geleceği” konuları konuşuldu.

Kriptometre altı haftadır olduğu gibi bu hafta da Cuma günü saat 14:00’da takipçileriyle buluştu. İyi seyirler…

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI